Lokata Rentierska Gold oraz pozostałe Lokaty w Noble Banku

Lokata Rentierska Gold

lokata rentierska gold

W sobotę pisałem o zmianie oferty depozytowej w Idea Banku, a przedwczoraj o zmianie oferty Getin Banku. W połowie stycznia zmieniła się także oferta lokat w Noble Banku. Przez długi czas Lokata Rentierska Gold była najlepszą lokatą długoterminową z oprocentowaniem przekraczającym 3%. Począwszy od 16 stycznia oprocentowanie 24-miesięcznej Lokaty Rentierskiej Gold wynosi 2,90%, a Lokaty Rentierskiej Gold na 36-miesięcy 3%. Zmieniło się także oprocentowanie pozostałych lokat w Noble Banku – pojawiła się m.in. całkiem dobra 12-miesięczna Lokata Progresywna.

Lokaty w Noble Banku – pełna oferta:
  • 2-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 3% do kwoty 10.000 zł.
  • 3-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem od 1,80% do 2,10%.
  • 6-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem od 2% do 2,30%.
  • 6-miesięczna 3-miesięczna 4-miesięczna Lokata na Nowe środki z oprocentowaniem 2,60% (czyli Lokata Słoneczna III). Od 01.04.2016 r. oprocentowanie 2,60% a czas trwania to 4 miesiące.
  • 12-miesięczna Lokata Progresywna z oprocentowaniem od 2% do 2,30%.
  • 24-miesięczna Lokata Żeglująca z oprocentowaniem 2,40%.
  • 24-miesięczna Lokata Rentierska Gold z oprocentowaniem 2,90%.
  • 36-miesięczna Lokata Żeglująca z oprocentowaniem 2,65%.
  • 36-miesięczna Lokata Rentierska Gold z oprocentowaniem 3%.

Nowością w Noble Banku są: Lokaty Tradycyjne oraz Lokata Progresywna. Pisałem już o nich przy okazji oferty Getin Banku. W przypadku obu tych lokat oprocentowanie różni się w zależności od tego jakimi klientami jesteśmy dla Noble Banku. Jeżeli zdecydujemy się na Lokatę Progresywną nie posiadając w Noble Banku konta osobistego to otrzymamy średnie oprocentowanie w wysokości 2%. Jeżeli posiadamy Konto Osobiste Noble lub Rachunek Osobisty Noble Bank to otrzymamy oprocentowanie 2,10%. Jeżeli posiadamy Konto Osobiste Noble Private Banking to oprocentowanie wynosi 2,20%. A jeżeli Lokatę Progresywna założymy przez bankowości elektroniczną to otrzymamy oprocentowanie 2,30%. Wyższe oprocentowanie możemy otrzymać także na zaproszenie Noble Banku (czyli na spotkaniu z doradcą).

Jak sama nazwa mówi oprocentowanie Lokaty Progresywnej rośnie z każdym miesiącem – można ja zerwać w każdym miesiącu zachowując odsetki za pełny miesiąc. Minimalna kwota to 500 zł. Takie same reguły oprocentowania dotyczą Lokat Tradycyjnych. Oferta Lokaty dla Nowych Środków dotyczy tylko nowych środków, czyli nadwyżki ponad stan posiadania w Noble Banku obliczonego na dzień 30.07.2016 r. 30.10.2015 r. 31.03.2016 r. Jest to tak naprawdę dobrze znana Lokata Słoneczna III z Getin Banku, która czasami występuje pod nazwą Klasycznej Lokaty Bankowej.

Nadal najlepiej oprocentowana jest Lokata Rentierska Gold w wersji na 24 lub 36 miesięcy. Nadal w przypadku Lokat Rentierskich Gold odsetki są wypłacane raz w miesiącu w wyznaczonym przez nas dniu. Jednak zerwanie Lokaty Rentierskiej Gold w pierwszym roku powoduje obniżenie oprocentowania do 1%, zerwanie w kolejnych latach sprawia, że oprocentowanie spada do 1,25%. Minimalna kwota jaką trzeba ulokować to 150.000 zł, maksymalna to aż 20.000.000 zł. Wymagane jest posiadanie konta osobistego w Noble Banku jednak po ulokowaniu 200.000 zł staje się ono bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych Lokatę Rentierską Gold zapraszam tutaj:

lokata rentierska gold lokaty w noble banku 2016


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.