Konto Godne Polecenia z premią 100 zł w promocji Money Mania 3

konto godne polecenia z premią 100 zł money mania 3 akcja promocja 4

W dniu dzisiejszym pojawiła się akcja promocyjna „Money Mania 3”. Tym razem można otworzyć całkowicie darmowe Konto Godne Polecenia z premią 100 zł po spełnieniu prostego warunku. Ten prosty warunek to wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych (nie ma określonej minimalnej kwoty). Dodatkowo w ramach promocji „Konto na 4%” Konto Godne Polecenia z premią 100 zł oprocentowane jest na 4% do kwoty 4.000 zł. Do promocji „Money Mania 3” można przystąpić do 16.02.2016 r.

Promocja skierowana jest do nowych klientów BZ WBK, którzy od dnia 15.08.2015 r. nie posiadali w BZ WBK konta osobistego. To dosyć łagodna definicja nowego klienta choć niestety ja nie mogę skorzystać z promocji – Konto Godne Polecenia zamknąłem pod koniec roku. Należy mieć 18 lat, pełną zdolność do czynności prawnych oraz obywatelstwo polskie. Ważne, aby nie złożyć w BZ WBK sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych, wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz podać w BZ WBK numer telefonu do kontaktu.

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej Money Mania 3 i otworzyć Konto Godne Polecenia z premią 100 zł należy do 16.02.2016 r. zarejestrować się na specjalnej stronie:

<<<Strona promocji Konto Godne Polecenia z premią 100 zł>>>

konto godne polecenia z premią 100 zł money mania 3 promocja noweNastępnie należy:

 • Potwierdzić rejestrację poprzez link aktywacyjny dostarczony drogą e-mailową.
 • Kliknąć aktywny link udostępniony na stronie promocji, który przekieruje na stronę BZ WBK.
 • Wyrazić zgodę na zwolnienie przez BZ WBK z tajemnicy bankowej w zakresie określonym w formularzu.
 • Złożyć wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%”.
  • Do 16.03.2016 r. podpisać umowę z BZ WBK oraz:
  • Wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową, mobilną lub płatności BLIK.

Uwaga – należy pamiętać o uzupełnieniu profilu o numer otwartego Konta Godnego Polecenia w BZ WBK.

Konto Godne Polecenia z premią 100 zł należy otworzyć najpóźniej do 15.03.2016 r. wybierając jedną z dwóch możliwości: za pomocą przelewu internetowego na 1 zł lub za pomocą kuriera. Niezbędne jest załączenie kopii dowodu osobistego do wniosku składanego przez internet lub do dokumentów przekazywanych kurierowi. O spełnieniu warunków promocji każdy uczestnik zostanie powiadomiony do 11.04.2016 r. poprzez wiadomość e-mail. Do 20.04.2016 r. będzie czas na uzupełnienie danych (numeru otwartego Konta Godnego Polecenia) do otrzymania 100 zł gwarantowanej premii. Premia ostatecznie wpłynie na otwarte Konto Godne Polecenia najpóźniej do 30.04.2016 r. Premia wpłynie w całej wysokości – nie jest pobierany podatek dochodowy.
konto godne polecenia z premią 100 zł money mania 3 akcja promocja nowe

W ramach promocji „Money Mania 3” otwieramy Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4% do kwoty 4.000 zł. Nie ponosimy także opłaty za obsługę karty płatniczej MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni – standardowo to 7 zł. Promocyjne warunki będą obowiązywać do 30.07.2017 r.

Konto Godne Polecenia z premią

Konto Godne Polecenia to:
 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 0 zł za obsługę karty w ramach promocji „Konto na 4%”.
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.
 • 0 zł za przelewy internetowe, polecenie zapłaty czy zlecenia stałe.
 • Oprocentowanie w wysokości 4% do kwoty 4.000 zł.

Co więcej można otworzyć do 3 takich kont czyli oprocentowanie w wysokości 4% może obowiązywać do kwoty 12.000 zł. Jednak premię 100 zł otrzymamy za założenie tylko pierwszego Konta Godnego Polecenia. Kolejne konta należy otworzyć samodzielnie za pomocą strony internetowej BZ WBK za pośrednictwem kuriera. Taki wniosek można złożyć tutaj. Należy pamiętać o prawidłowym zaznaczeniu zgód marketingowych. Wszystkich, którzy chcą założyć Konto Godne Polecenia z premią 100 zł zapraszam tutaj:
konto godne polecenia z premią 100 zł money mania 3 nowe


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia uaktualnianego na bieżącą zestawienia najlepsze promocje bankowe.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.