Internetowe Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4% w BZ WBK

Konto godne polecenia promocja warunki 2016

BZ WBK potrafi od czasu do czasu zaskoczyć dobrą promocją. Do połowy września można było założyć Konto Godne Polecenia z premią do 80 zł. Obecnie można założyć 4-miesięczną Lokatę Swobodnie Zarabiającą na nowe środki ze sporym (jak na BZ WBK) oprocentowaniem – 2,60%. Od wczoraj można także założyć Konto Godne Polecenia, które do 30.06.2017 r. będzie oprocentowane na 4% do kwoty 4.000 zł. To aż dwa lata. Dodatkowo BZ WBK nie będzie w tym okresie pobierał opłaty za obsługę karty MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni. Promocja nazywa się „Konto na 4%” i trwa do 30.06.2016 r. Akcja w ramach nowej promocji Konto na 4% – edycja 2 przedłużona została do 31.08.2016 r. Warunki bez zmian.

Uczestnikiem promocji może być osoba, która złoży wniosek (przez internet, telefon lub w aplikacji mobilnej) o otwarcie Konta Godnego Polecenia wraz z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24 oraz zawrze umowę za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu internetowego z innego banku. Konta otwierane w placówkach BZ WBK nie biorą udziału w promocji. Nie ma obowiązku bycia nowym klientem czy przelewania na Konto Godne Polecenia swojego wynagrodzenia. Co więcej BZ WBK dopuszcza otwarcie do 3 kont w ramach promocji „Konto na 4%”.

Konto Godne Polecenia – oprocentowanie w ramach promocji „Konto na 4%”

konto godne polecenia promocja na 4

Aby nie płacić opłaty za obsługę karty płatniczej należy:

  • Nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.
  • Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

W ramach promocji związanej z kartą MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni BZ WBK nie będzie pobierał opłaty za obsługę miesięczną, sprawdzenie salda w bankomacie czy wygenerowanie historii operacji w bankomacie. Po okresie promocji, tj. po 30.06.2017 r. będą pobierane standardowe opłaty.

Konto Godne Polecenia to:

  • 0 zł za prowadzenie konta.
  • 0 zł za obsługę karty w ramach promocji „Konto na 4%”.
  • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.
  • 0 zł za przelewy internetowe, polecenie zapłaty czy zlecenia stałe.

Podsumowując w ramach promocji „Konto na 4%” można otworzyć całkowicie darmowe Konto Godne Polecenia z bardzo dobrym oprocentowaniem. Właściwie można otworzyć 3 Konta Godne Polecenia i ulokować na nich maksymalnie 12.000 zł na 4% na każde żądanie. Dla takiej kwoty to tak naprawdę lepsza oferta niż na promocyjnych lokatach na start.* Wszystkich zainteresowanych Kontem Godnym Polecenia z oprocentowaniem 4% zapraszam tutaj:

kontow

Drugie i kolejne Konto Godne Polecenia należy założyć wybierając kuriera. Podobno rekordzista ma 27 takich kont 🙂

Regulamin promocji „Konto na 4%”

14 Komentarze

  1. Wczoraj złożyłem wniosek, mimo iż jestem już posiadaczem Konta Godnego Polecenia. Umowa przyjedzie kurierem. Nie wiem tylko, czy promocją objęte są trzy konta, czy jedno. Jeśli trzy, to kurier przyjedzie 3 razy. 🙂

  2. Dziękuję za informację o tej promocji- wreszcie łatwe do spełnienia warunki i żadnych kruczków. Bezproblemowo złożyłam wniosek i podpisałam już umowę. Kurier przyjechał bardzo szybko. Zapłacę 5 razy kartą i mogę czekać na wpływ premii 🙂

  3. Próbowałem założyć 3 konta „Godne Polecenia” 4%, niestety tylko jedno udało mi się założyć w opcji „bez kuriera” i umowę otrzymałam mailowo. Następne wnioski zostały odrzucone. Dlaczego?

  4. Dzięki za radę, zadzwoniłem i okazało się, że niestety tylko pierwsze konto można założyć w opcji „bez kuriera”, pozostałe już nie. Szkoda, że nie zamieszczono takiej informacji na stronie, zaoszczędziło by to sporo czasu i wykluczyło dokonywania zbędnych przelewów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.