Giga za gole 4 czyli 18GB internetu za darmo w Orange

18gb internetu za darmo w Orange

Nie tylko banki wykorzystują Euro 2016 do promowania swojej oferty. Robią to także operatorzy telefoniczni. Pisałem już wcześniej o bonusie za rejestrację numeru w Orange oraz rejestrację numeru w Play. Kolejna promocja związana z Euro 2016 nazywa się Giga za gole 4, a można dzięki niej otrzymać 18GB internetu za darmo w Orange na 3 dni. Jedyne co trzeba zrobić to do maksymalnie końca dnia 29.06.2016 r. wysłać sms-a (hasło) o treści KARNY na numer 277. Czyli promocja trwa do 30.06.2016 r.

Promocja przedłużona – należy wysłać sms-a o treści DZIEKUJEMY na numer 277 aby otrzymać 23GB. Promocja trwa do 03.07.2016 r.

Promocja Giga za gole 4 dotyczy klientów:

  • Korzystających z oferty Orange na kartę, w tym Zetafona i Minutofona.
  • Korzystających z jednej z ofert telefonii komórkowej Orange na abonament dla klientów indywidualnych.

Za każde poprawne wysłanie hasła otrzymujemy bonus w postaci pakietu danych o wielkości 18GB ważny do końca trzeciego dnia po aktywacji bonusu. Z bonusu można skorzystać tylko raz w ramach promocji Giga za gole 4. Bonus zostanie aktywowany maksymalnie w ciągu 24 godzin od wysłania sms-a. Potwierdzenie aktywacji przyjdzie w postaci sms-a.

Z promocyjnego internetu można korzystać oczywiście tylko na terenie Polski. Jest on wykorzystywany w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań i innymi płatnymi pakietami internetowymi*. Wysłanie sms-a aktywacyjnego kosztuje 20 gr lub tyle ile zwykły sms w taryfach na abonament. Ile pozostało pakietu danych w ramach promocji 18GB internetu za darmo można sprawdzić wysyłając sms-a o treści ILE DANYCH pod numer 901 (koszt taki sam).

Regulamin promocji Giga za gole 4.

*W BOK powiedziano mi że należy wyłączyć transmisje danych przed korzystaniem z pakietu promocyjnego aby zamknąć poprzednią sesje, nawet gdy już mamy przyznany pakiet promocyjny bo w przeciwnym ściaga z abonamentu. Tylko skąd człowiek ma to wiedzieć. Taki komentarz z fb…

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.