Bonus za rejestrację numeru w Play czyli 10 GB i 100 zł w gratisie

bonus za rejestrację numeru w Play warunki

Kilka dni temu pojawiła się na mojej stronie informacja o rejestracji numeru na kartę w Orange i NJU Mobile. Za zarejestrowanie numeru klienci Orange i NJU Mobile otrzymują 10 GB i 1000 minut. Podobną promocją może pochwalić się także sieć Play, która w ramach oferty specjalnej Bonus za rejestrację numeru w Play oferuje dodatkowo 10 GB i 100 zł w ramach dodatkowej nagrody. Także i tutaj jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować numer w Play. Promocja trwa do 01.02.2017 r.

Aby sprawdzić, czy nasz numer w Play został już zarejestrowany można wpisać specjalny kod: *111*49*1#. Rejestracja dotyczy wszystkich numerów na kartę: Play na kartę, Play Internet na kartę czy Red Bull Mobile na Kartę. Aby zarejestrować numer na kartę należy udać się do salonu Play z dowodem tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Osoby w wieku 13-18 lat jeżeli nie posiadają dowodu tożsamości  muszą przyjść z kim pełnoletnim. Dodatkowo Ci, którzy już wcześniej zarejestrowali numer na kartę w Play także otrzymają bonus.

W ramach oferty specjalnej Bonus za rejestrację numeru w Play otrzymujemy:
 • Pakiet złotówek o wartości 100 zł ważny przez 30 dni.
 • 10 GB ważne 30 dni.
 • Rok ważności konta.

Pakiet złotówek można wykorzystać na krajowe połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych z wyłączeniem numerów specjalnych, infolinii. Pakiet danych 10 GB ważny jest tylko w kraju a rok ważności konta to przedłużenie okresu ważności połączeń wychodzących o 365 dni a okresu ważności połączeń przychodzących o 455 dni. Ważne: W przypadku Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę bonusy, o których mowa powyżej są ważne wyłącznie do końca danego miesiąca kalendarzowego, w którym zostały przyznane. Po zakończeniu danego miesiąca kalendarzowego rozliczane są zgodnie z Cennikiem Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę.

Aby aktywować bonus należy:
 • wpisać kod: *111*300*1#
 • wysłać SMS-a pod numer 111: START.300
 • wybrać numer *111#, a następnie w sekcji promocje należy wybrać odpowiednią opcję,
 • zalogować się na swoje konto w serwisie Play24 (24.play.pl) i następnie wybrać odpowiedniej opcji w zakładce „Pakiety”.
Stan wykorzystania bonusów można sprawdzić:
 • na www.24play.pl lub kodem:
  • *101# –  Pakiet Złotówek o wartości 100 zł.
  • *108# – Bonus 10 GB dla taryf Play Fresh, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max na Kartę, Play Karta, Nowy Play na Kartę, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMSy w Play, Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci, Oferta Promocyjna Lubię to!, Nowy Play Online na Kartę, Play Online 4GLTE na Kartę, Play Internet na Kartę.
  • *107# – Bonus 10 GB dla taryf Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Surf.
  • *101# – Bonus Rok Ważności Konta.

Aktywacja bonusu nastąpi w ciągu 24 godzin. Jeżeli już wcześniej zarejestrowaliśmy numer to bonus także można aktywować. Dodatkowo klienci, którzy są w Play minimum rok (czas liczony od Aktywacji) i będą mieli aktywny bonus za rejestrację, otrzymają dodatkowy pakiet złotówek za staż w Play zgodnie z poniższą tabelą w ciągu 7 dni od dnia przyznania Bonusów:

Bonus za rejestrację numeru w Play

Tylko, że trochę jest mało realne, aby wykorzystać 500 zł w ciągu 30 dni. Oferta Bonus za rejestrację numeru w Play mogłaby by być atrakcyjniejsza gdyby nie ten warunek. O powodach konieczności zarejestrowania numeru na kartę pisałem wcześniej przy okazji promocji Orange – szczegóły tutaj. A więcej informacji o rejestracji numeru w Play można uzyskać tutaj.

Dodatkowe warunki Bonus za rejestrację numeru w Play:
 • Zmiana posiadanej przez Użytkownika Oferty na inną powoduje dezaktywację Promocji.
 • Z Oferty Promocyjnej można skorzystać tylko raz dla danego numeru telefonu.
 • Każdy z Użytkowników może skorzystać z Oferty Promocyjnej dla maksymalnie 10 numerów telefonów

Informacje jak zyskać 100 zł prawie za darmo:

100-zl-premii-za-konto-godne-polecenia

47 Komentarze

 1. Dla mnie to jest jedna wielka ściema a nie promocja. Dostajesz gratis niby 100zł plus dodadzą ci jeszcze 300zł i się ciesz idioto. Wydaj na rozmowy 400 zł przez miesiąc. Nie śpi, nie jedz tylko dzwoń. Rokiem ważności konta też się nie nacieszyłem bo zmieniłem formułę i z roku zrobiło się dwa tygodnie. Ciekawe że w żadnej reklamie PLAY nie informują o tym że minuty i gigabajty są do wykorzystania w przeciągu miesiąca.

 2. Witam milem rok konto wazne przed rejstracja teraz po rejstracji miesiac pytalem sie Pani mowila przy rejstracji ze tak bedzie wazne rok a tu masz babo placek tylko dla tego sie rejstrowalem i po 10 stycznia musze zrzygnowac z pleya szkoda mi bo bylem ladnych latek

 3. Co tu komentowac szukaja frajerow ktorzy beda dzwonic zeby wydzwonic 500+w jeden miesiac, i zeby mowili jaki to Play dobra firma, pojeby i tyle, lepiej niech zasieg poprawia bo polaczenia zrywa, ponadto polaczenia za granice nie mozna wykonac, a dlaczego??? , zabraklo kasy odwagi czy, ktorys dyrektor sie pomylil i zapomnial promocjjo rozszezyć,

 4. Mmsy też bidy nie ma… Pakiet Złotówek o wartości 100 zł, który można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe, wideo, SMS i MMS
  do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na krajowe połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych,
  realizowane z sieci Telekomunikacyjnej, z wyłączeniem numerów specjalnych, infolinii i audiotekstowych zwartych
  w Cenniku Oferty, z której korzysta Użytkownik.

 5. Nie narzekać na PLAY ja mam przeszło 10 numerów i na wszystkie dostałem BONUS /LIMIT 10 numerów/.Zależy od stażu kto dłużej to dostaje 400 zł dodatkowo,To jest najlepsza sieć w Polsce!!!

 6. Zarejestrowałem dwa tygodnie temu, dzisiaj włączyłem bonus kase mam 300 zł, 100 za bonusik i 200 za 2 lata stażu tylko jest problem z internetem ktoś wie jaki jest powód ?

 7. Witam. Ile jest dni na włączenie bonusów 100zl i 10 gb internetu? Mam 2 numery i na drugim numerze włączyć sobie np. za miesiąc. Czy to będzie możliwe?

 8. wykorzystałam 100 złotych i nie umiem włączyć teraz pakietu unlimited. Pobiera pieniądze z konta. Jak można WYŁĄCZYĆ pakiet bonusowy ten który dostałam za rejestrację ?

 9. Z tego co mi wiadomoto bonusy za rejestrację dostawało się tylko do 2 lutego bo taki był termin na zarejestrowanie numeru. Ja dostałam i dziś około północy kończy mi się ważność pakietu (niestety nie udało mi się wydzwonić całej sumy , bo przez 30 dni to raczej nie jest możliwe. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.