Lokata Piłkarska 1/8 finału z jeszcze lepszym oprocentowaniem

Lokata Piłkarska 1/8 finału

Reprezentacja Polski na Euro 2016 gra dalej dzięki pokonaniu w rzutach karnych reprezentacji Szwajcarii. Z tej okazji w Credit Agricole pojawiła się kolejna, jeszcze lepsza Lokata Piłkarska 1/8 finału, z oprocentowaniem 3,40%. Tym razem Lokata Piłkarska 1/8 finału dostępna jest także dla uczestników korzystających z poprzednich trzech edycji Lokaty Piłkarskiej. Dla odmiany trzeba ją tylko założyć przez aplikację mobilną Credit Agricole. Do promocji Lokata Piłkarska 1/8 finału można przystąpić do 28.06.2016 r. 

Lokata Piłkarska 1/8 finału – warunki:

  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,40%.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 10.000 zł.
  • Tylko dla posiadaczy kont osobistych w Credit Agricole.
  • Dostępna tylko przez aplikację CA24 Mobile.

Lokata Piłkarska 1/8 finału dostępna jest również dla tych klientów, którzy założyli lub założą konto osobiste w promocji 250 zł za przeniesienie kontaAby skorzystać z promocji Lokata Piłkarska 1/8 finału należy do 28.06.2016 r. wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy dostępny na facebook-u. Następnie do 10.07.2016 r. należy założyć 3-miesięczną Lokatę Piłkarską 1/8 finału poprzez aplikację Mobilną Credit Agricole. Lokata Piłkarska 1/8 finału zostanie założona jako lokata ze standardowym oprocentowaniem ale w ciągu 5 dni Credit Agricole podniesie jej oprocentowanie do 3,40% (podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało dla całego okresu).


Jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta w Credit Agricole to zapraszam to założenia takiego konta w promocji 250 zł za przeniesienie konta. O szczegółach można poczytać tutaj:

Lokata Piłkarska 1/8 finału


Z oferty Lokaty Piłkarskiej 1/8 finału tym razem nie są wyłączni uczestnicy wcześniejszych promocji Lokat Piłkarskich. To „dobra zmiana”. Czeka nas kolejny mecz z reprezentacją Portugalii więc prawdopodobnie będzie jeszcze co najmniej jedna Lokata Piłkarska. Jeżeli ktoś załapał się na dwie Lokaty Piłkarskie to mógł (może) ulokować na bardzo dobrym procencie do 20.000 zł. Standardowo Pozostała oferta Credit Agricole nie zmieniła się. O szczegółach pisałem przy okazji poprzedniej pierwszej Lokaty Piłkarskiej w Credit Agricole tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.