Rejestracja numeru w Orange i NJU Mobile czyli 10 GB i 1000 minut w gratisie

rejestracja numeru w orange

Sieć komórkowa Orange znalazła dobry sposób do zachęcenia swoich klientów do rejestracji* swojego numeru. Dzięki promocji Bonus za rejestrację w Orange rejestracja numeru w Orange i NJU Mobile daje dodatkowy bonus – 10 GB i 1000 minut do wykorzystania przez okres 30 dni.

W ramach promocji Bonus za rejestrację w Orange (oraz promocji Bonus za rejestrację w nju mobile) otrzymujemy 1000 minut do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz 10 GB internetu. Rejestracja numeru w Orange i NJU Mobile odbywa się tylko i wyłącznie w salonach Orange. Należy zgłosić się do placówki wraz z dowodem tożsamości (lub dokumentami firmowymi) oraz kartą SIM. Niezbędny będzie także formularz rejestracyjny – można go pobrać i wypełnić samemu aby było szybciej.

Promocja Bonus za rejestrację w Orange:
  • Dla klientów, którzy po raz pierwszy rejestrują swój numer telefonu.
  • 1 użytkownik może zgłosić do promocji Bonus za rejestrację w Orange maksymalnie 20 numerów na jeden PESEL oraz 100 numerów na jeden numer REGON.

rejestracja numeru w orange

Aby otrzymać Bonus za rejestrację w Orange należy:
  • Dokonać rejestracji numeru.
  • Posiadać aktywne konto lub przenieść numer z innej sieci.
  • Aktywować bonus w ciągu 60 dni od rejestracji poprzez wysłanie SMS-a pod numer 80028 o treści BONUS.

Aktywacja bonusu nastąpi w ciągu 24 godzin, a sam bonus (minuty oraz pakiet danych) jest ważny przez 30 dni od daty aktywacji i jest ważny na terenie Polski. Jak widać rejestracja numeru w Orange i NJU Mobile nie dość, że jest konieczna to i opłaca się dzięki dodatkowemu bonusowi. Salony Orange można odszukać na stronie zarejestrujnumer.pl.


* Za sprawą zmiany prawa i nowej ustawy antyterrorystycznej wszystkie karty pre-paid powinny zostać zarejestrowana a nowe karty będzie można kupić tylko za okazaniem dowodu osobistego. Jeżeli nie dokonamy tego do lutego 2017 r. to numer może zostać wyłączony. Startery zakupione od lipca 2016 r. będą działać tylko po rejestracji.

4 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.