Promocje bankowe raport styczeń 2016

Promocje bankowe raport styczeń 2016

Witam. Klasycznie ostatnim wpisem w miesiącu na moim blogu jest raport z promocji bankowych czyli podsumowanie tego, jak i ile udało się mi dorobić dzięki dostępnym promocjom bankowym. Przedstawiam sposób na dodatkowy dochód w wysokości 50 – 100 zł miesięcznie a czasem nawet więcej. Idą ciężki czasy dla polskiej bankowości ale to nie znaczy, że nie można nadal zarabiać na bankach. Zapraszam na mój raport z promocji bankowych.

W grudniu zrobiłem podsumowanie całego roku. Wyszło, że w 2015 roku zarobiłem łącznie 1.211,50 czyli około 100 zł miesięcznie dzięki 8 promocjom bankowym. Zainteresowanych szczegółami zapraszam tutaj. Doskonale wiem, że tak dobry wynik będzie bardzo trudno powtórzyć w 2016 roku. Ale to nie znaczy, że nie warto się starać. Bo pierwsze miesiące w starym roku zacząłem na 0 a później się udało.

Tak więc w styczniu mogę się pochwalić kwotą 55 zł dzięki Comperia Bonus 5. Premię otrzymałem za założenie darmowego Konta Internetowego, Lokatę na 4% na 1.000 zł i wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej. Banalnie proste. Lokata się już rozliczyła więc w najbliższym czasie pojawię się w placówce Alior Banku w wiadomym celu. Czyli nowy rok zaczynam ze stanem 55 zł dzięki Alior Bankowi. Uczestniczę także w promocji iKontoaktywator-a na Grouponie. Pierwszą premię w wysokości 50 zł otrzymałem w grudniu, na kolejne dwie w takiej samej wysokości muszę poczekać do marca.

Nie są może to rewelacyjne kwoty ale biorąc pod uwagę, że z iKontoaktywator-a korzysta także moja narzeczona, to kwoty należy podwoić. W lutym założę wreszcie Konto w Inteligo z premią 100 zł w programie Mam Inteligo oraz Konto w T-Mobile Usługi Bankowe z 5% cashback-em. Miałem to zrobić już miesiąc temu ale niestety zaniedbałem ten temat. Pojawiła się też bardzo dobra lecz wymagająca promocja Tankuj Korzyści z Toyota Bank ale tutaj Toyota Bank wykluczył osoby, które zamykały Konta Jedyne po otrzymaniu premii. Niestety – ryzyko zawodowe. Nie mogę też skorzystać z promocji Konta Godnego Polecenia z premią 100 zł ale założę 3 takie konta dla samego oprocentowania. Różnica oprocentowania dla 12.000 zł w ciągu roku miedzy 4% a 2% da prawie 200 zł w ciągu roku!

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 55 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 1.941,50 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 3.441,50 zł.

Mój taki standardowy plan na 2016 roku to kwota 1.000 zł. Może być ciężko z wyszarpaniem takiej kwoty ale nawet połowa tego mnie zadowoli. Tak naprawdę globalne kwoty są bardzo zadowalające. Jak widać zarówno ja jak i moja narzeczona zarobiliśmy w przeciągu niecałych dwóch lat więcej niż niejedna wypłata. Dla mnie średnia nadal wychodzi około 100 zł miesięcznie. Mam nadzieję, że w nowym roku banki będą jeszcze aktywniej walczyć o nowych klientów oferując im dodatkowe premie za przejście a ja z tego skorzystam. Dlatego zamykam niepotrzebne konta – w styczniu padło na Eurobank. Okazało się, że wystarczy taki wniosek przesłać za pomocą bankowości internetowej. W lutym przyjdzie czas na rozstanie się z Raiffeisenem, Aliorem oraz PKO BP (tutaj jestem z innych powodów niż promocja). Banki nie mają ze mną łatwo. Standardowo poniżej przedstawiam spis aktualnych na dzisiaj promocji bankowych.


Aktualne na dziś promocje bankowe:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.