Tankuj Korzyści z Toyota Bank – Lokata na 100 dni + do 110 zł premii

Tankuj Korzyści z Toyota Bank oferta

Kilka dni temu pisałem o akcji „Rok Korzyści z Toyota Bank„. Była to zapowiedź nowych akcji promocyjnych Agory oraz Toyota Banku – start pierwszej akcji był zapowiadany na koniec stycznia. I faktycznie wczoraj pojawiła się promocja „Tankuj Korzyści z Toyota Bank” w ramach której można otrzymać nawet 110 zł premii. Akcja tak naprawdę składa się z promocji „100 dni z premią” oraz konkursu „Tankuj Korzyści z Nagrodami”. Organizatorem jest jak zwykle Agora S.A. a do promocji można przystąpić nie później niż do 29.02.2016 r.

W ramach akcji uczestnicy „Akcja Lokata” uzyskują możliwość do uzyskania premii:
 • 100 zł za założenie Lokaty Plan Depozytowy na 100 dni z oprocentowaniem 2,75% na minimum 10.000 zł – dla Nowego klienta.
 • 50 zł za założenie Lokaty Plan Depozytowy na 100 dni z oprocentowaniem 2,75% na minimum 10.000 zł – dla Obecnego klienta.
 • 10 zł za zarejestrowanie się na stronie promocji „Tankuj Korzyści do Pełna„.

Obecnie klienci to klienci posiadający aktywne Konto Jedyne otwarte w ramach poprzednich promocji organizowanych przez Agorę z Toyota Bankiem. Były to akcje: Lokata Toyota Bank z premią, Super Duet, Super Duet 2 edycja, Super Duet 3 edycja oraz Bądź aktywny – załóż nowy depozyt.

Nowi Klienci to osoby, które nie posiadają i nie posiadały w okresie od 07.04.2015 r. do dnia 27.01.2016 r. Konta Jedynego w Toyota Banku. Z promocji są wyłączone więc osoby, które skorzystały z jednych z poprzednich promocji i zamknęły Konto Jedyne w Toyota Bank. Sam jestem taką osobą – Konto Jedyne zamknąłem w połowie poprzedniego roku. Z regulaminu nie wynika też, czy obecnie klienci, ale nie korzystający z dotychczasowych promocji mogą przystąpić do promocji… Postaram się to ustalić.

Aby otrzymać 50 zł premii obecnie klienci powinni:
 • W terminie do 29.02.2016 r. na stronie promocji zarejestrować się w Aplikacji podając swój adres e-mailowy oraz potwierdzić uczestnictwo w akcji „Akcja Lokata” klikając w aktywny link z przesłanej wiadomości e-mail. Następnie należy zalogować się w aplikacji oraz wybrać opcję „Mam Konto Jedyne w Toyota Bank” oraz kliknąć w udostępniony link.
 • Po przekierowaniu na stronie Toyota Banku wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank na rzecz Agory informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji „Tankuj Korzyści z Toyota Bank„.
 • Za pośrednictwem bankowości elektronicznej do dnia 28.03.2016 r. zwiększyć saldo posiadanych depozytów w porównaniu do 27.01.2016 r. poprzez założenie co najmniej jednej Lokaty Plan Depozytowy na 100 dni na kwotę 10.000 zł.
 • Utrzymać saldo depozytów z dnia 27.01.2016 r. przez co najmniej 30 dni od dnia założenia Lokaty Plan Depozytowy na 100 dni oraz utrzymać ją przez co najmniej 70 dni.
 Aby otrzymać 100 zł premii obecnie klienci powinni:
 • W terminie do 29.02.2016 r. na stronie promocji zarejestrować się w Aplikacji podając swój adres e-mailowy oraz potwierdzić uczestnictwo w akcji „Akcja Lokata” klikając w aktywny link z przesłanej wiadomości e-mail. Następnie należy zalogować się w aplikacji oraz wybrać opcję „Nie mam Konta Jedynego w Toyota Bank” oraz kliknąć w udostępniony link.
 • Po przekierowaniu na stronie Toyota Banku złożyć wniosek o założenie Konta Jedynego:
  • Wypełnić wymagane dane: dane osobowe, numer dowodu osobistego, dane adresowe oraz kontaktowe.
  • Wyrazić zgodę we wniosku na przesyłanie informacji handlowych o ofercie Toyota Banku za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS oraz na przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego Toyota Banku.
  • Wyrazić zgodę na przekazywanie przez Toyota Bank na rzecz Agory informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji „Tankuj Korzyści z Toyota Bank”.
  • W ciągu 2 dni roboczych od złożenia wniosku Toyota Bank skontaktuje się z uczestnikiem telefonicznie w celu potwierdzenia złożenia wniosku oraz umówienia wizyty kuriera. Umowa zostanie wysłana w przeciągu 3 dni roboczych od daty potwierdzenia wniosku. Po otrzymaniu umowy Toyota Bank potwierdza uruchomienie Konta Jedynego poprzez wiadomość sms.
 • W terminie do 28.03.2016 r. założyć poprzez bankowość elektroniczną co najmniej jedną Lokatę Plan Depozytowy na 100 dni na kwotę 10.000 zł oraz utrzymać ja przez co najmniej 70 dni.
Aby otrzymać 10 zł premii:
 • Należy spełnić jeden z dwóch powyższych warunków:
 • Należy do 28.03.2016 r. zarejestrować się w promocji „Tankuj Korzyści do Pełna” na specjalnej stronie promocji lub telefonicznie pod nr telefonu 801 900 700.

Uff… nie jest łatwo przez to wszystko przebrnąć. Rozstrzygnięcie „Akcji Lokata” i powiadomienie o przyznaniu premii przyjdzie na podany adres e-mail najpóźniej do 14.06.2016 r. Każdy uczestnik będzie miał obowiązek do dnia 21.06.2016 r. zalogować się w na stronie promocji i uzupełnić swoje dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer Konta Jedynego. Premie zostaną przekazane na Konto Jedyne do 30.06.2016 r. Wcale nie jest trudno otrzymać premię ale trzeba ulokować aż 10.000 zł. Dla zwykłych łowców promocji może być to zapora nie do przebycia. Ale wszystkich spełniających warunki promocji zapraszam do złożenia wniosku/zarejestrowania się tutaj:

Tankuj Korzyści z Toyota Bank promocja


Dodatkowo organizowany jest konkurs „Tankuj Korzyści z Nagrodami„. Wszystkie osoby spełniające powyższe warunki (związane z Lokatą oraz rejestracją do promocji „Tankuj Korzyści do Pełna”) mogą do 20.05.2016 r. zgłosić hasło promujące korzystanie z oferty Banku w Promocji „Tankuj Korzyści z Toyota Bank”. Należy na stronie promocji wpisać propozycję hasła promującego nie dłuższą nić 250 znaków. Należy dodatkowo do 31.08.2016 r. spełnić co najmniej 3 razy warunki do wypłaty zwrotu za tankowanie w promocji pod nazwą „Tankuj Korzyści do pełna”.

Nagrody w konkursie „Tankuj Korzyści z Nagrodami„:
 • 5 nagród – Kamera GoPro Hero 4 Silver wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 1/9 wartości brutto nagrody rzeczowej (na podatek).
 • 50 nagród – Tablet Acer B1-770.
 • 50 nagród – książka „500 zdań polskich” Jerzego Bralczyka.

Do dnia 27.09.2016 r. zostanie wyłoniona lista zwycięzców, którzy zostaną powiadomieni e-mailem. Do 03.10.2016 r. zwycięzcy powinni wysłać wiadomość e-mailową z danymi niezbędnymi do wysłania nagrody. Nagrody zostaną przesłane kurierem w ciągu 14 dni od daty uzupełnienia danych do ich wysłania.

Tankuj Korzyści z Toyota Bank promocja konkurs


To tyle. Lokata Plan Depozytowy na 100 dni to nowa propozycja Toyota Banku z oprocentowaniem 2,75%. Minimalna kwotą jaką trzeba ulokować na tej lokacie to 3.000 zł a maksymalna to 10.000 zł. Można założyć do 7 takich lokat więc na całkiem niezłym oprocentowaniu można ulokować do 70.000 zł. Od wczoraj zostało także obniżone oprocentowanie Lokaty Plan Depozytowy na 80 dni do 2,50%. Więcej o Koncie Jedynym oraz całkiem dobrych lokatach w Toyota Banku pisałem tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia uaktualnianego na bieżącą zestawienia najlepsze promocje bankowe.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.