Konto Plus Premia czyli iKontoaktywator z premią 120 zł za otwarcie

konto plus premia ikontoaktywator z premią nagrody

Pod koniec stycznia zaczęły pojawiać się ponownie promocje bankowe. Od kilku dni można otworzyć Konto Godne Polecenia z premią 100 zł w promocji Money Mania 3. Od dzisiaj można także otworzyć konto osobiste iKontoaktywator z premią 120 w Banku BGŻ BNP Paribas w ramach promocji „Konto Plus Premia”. Warunki są bardzo łatwe do spełnienia ale zainteresowani powinni się śpieszyć ponieważ akcji trwa do 10.02.2016 r. lub do osiągnięcia 1.000 uczestników.

Organizatorem promocji „Konto Plus Premia” jest firma Ad Astra Sp. z o.o. znana z ostatniej promocji Lokaty Bezkarnej w BGŻ Optimie czy chociażby z promocji iKontoaktywatora na Grouponie (z której sam korzystam). Niestety ta firma potrafi stworzyć skomplikowany regulamin jak mało kto. Ale do rzeczy. Do promocji „Konto Plus Premia” mogą przystąpić tylko zupełnie nowi klienci Banku BGŻ BNP Paribas, którzy nie są i nie byli nigdy posiadaczami czy współposiadaczami konta osobistego w połączonym banku, jak też w Banku BGŻ czy BNP Paribas Banku. Standardowo trzeba mieć ukończone 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych.

Aby przystąpić do promocji „Konto Plus Premia” i otrzymać 120 zł premii należy zarejestrować się na poniższej stronie promocji:

<<<Konto Plus Premia – iKontoaktywator z premią 120 zł>>>

konto plus premia ikontoaktywator zarabianie 2

Następnie należy:

 • Wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny wpisując swoje imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail.
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie przez organizatora (Ad Astra Sp. z o.o.) danych osobowych oraz na ich przekazanie do Banku BGŻ BNP Paribas w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji a także upoważnić Bank BGŻ BNP Paribas do przekazania organizatorowi wyżej wymienionych informacji w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
 • Po wysłaniu formularza należy zawrzeć Umowę Ramową – otworzyć Konto Osobiste iKontoaktywator wraz Kartą z wykorzystaniem linka umieszczonego na stronie promocji.

Konto Osobiste iKontoaktywator w Banku BGŻ BNP Paribas można otworzyć przez internet lub za pośrednictwem kuriera. Pełna aktywacja konta powinna nastąpić najpóźniej do 15.02.2016 r. W ramach promocji „Konto Plus Premia” każdy uczestnik może otrzymać dwie nagrody po 60 zł. Czyli łącznie można uzyskać 120 zł za wykazanie stosunkowo niewielkiej aktywności w ciągu 2 miesięcy. 

konto plus premia ikontoaktywator z premią nagrody warunek

Pierwszą premię w wysokości 60 zł otrzyma każdy, kto otworzy konto za pośrednictwem strony promocji „Konto Plus Premia” oraz poda takie same dane we wniosku o zawarcie Umowy Ramowej jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Należy także na dzień 15.02.2016 r. posiadać aktywną (nie zablokowaną) kartę debetową oraz zapewnić wpływ w wysokości nie mniejszej niż 1.000 zł w okresie 01-29.02.2016 r. Może to być przelew z naszego rachunku ale koniecznie z innego banku.

konto plus premia ikontoaktywator z premią nagrody warunek 2

Drugą premią w wysokości 60 zł otrzyma każdy, kto w okresie 01-31.03.2016 r. zapewni wpływ w wysokości nie mniejszej niż 1.000 zł oraz wykona transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł. Każdy uczestnik promocji otrzyma 60 zł lub 120 zł w zależności ile i jakie warunki spełni.


Do 12.02.2016 r. organizator promocji wyśle uczestnikom wiadomość e-mail z linkiem oraz kodem niezbędnym do zalogowania się na stronie w celu uzupełnienia numeru otwartego konta do wypłaty premii. Dane należy uzupełnić najpóźniej do 28.02.2016 r. 


Każdy uczestnik promocji „Konto Plus Premia” zostanie powiadomiony w formie e-mail o spełnieniu warunków wypłat nagród do 04.03.2016 r. oraz 07.04.2016 r. Nagrody w wysokości po 60 zł zostaną wypłacone do 16.03.2016 r. oraz 19.04.2016 r. I to tyle. Wystarczy założyć za pośrednictwem odpowiedniej strony Konto Osobiste iKontoaktywator a później wykazać się umiarkowaną aktywnością. Wbrew pozorom dostępna liczba 1.000 sztuk kont w promocji tak szybko się nie wyczerpie – dużo osób korzystało już z poprzednich promocji. A po otrzymaniu nagród nie ma obowiązku dalszego utrzymywania konta w Banku BGŻ BNP Paribas. Wszystkich zainteresowanych promocją „Konto Plus Premia” zapraszam tutaj:

konto plus premia ikontoaktywator z premią


Konto osobiste w ramach promocji iKontoaktywator to:

 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł, opłata standardowa 7 zł.
 • 0 zł za przelewy krajowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Można otrzymać oprocentowanie w wysokości 4% do kwoty 5.000 zł przez 12 miesięcy od daty otwarcia. Czyli można otrzymać dodatkowe 162 zł w ciągu roku. O promocji Konta Osobistego iKontoaktywator pisałem więcej tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia uaktualnianego na bieżącą zestawienia najlepsze promocje bankowe.

6 Komentarze

 1. Do promocji „Konto Plus Premia” mogą przystąpić tylko zupełnie nowi klienci Banku BGŻ BNP Paribas, którzy nie są i nie byli nigdy posiadaczami czy współposiadaczami konta osobistego w połączonym banku, jak też w Banku BGŻ czy BNP Paribas Banku
  – a jak z BGŻ Optima? jeśli tam miałem to to moge założyć?

 2. „Należy także na dzień 15.02.2016 r. posiadać aktywną (nie zablokowaną) kartę debetową”.
  Jest takie coś w regulaminie promocji? Nie mogłem tego odszukać. Zastanawiam się, bo konto zakładałem 27 stycznia,a do dziś karta do mnie nie dotarła (jedynie widać ją w systemie po zalogowaniu na konto).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.