iKontoaktywator z oprocentowaniem 4% – przedłużenie promocji

ikontoaktywator

Bank BGŻ BNP Paribas zdecydował się na przedłużenie swojej promocji konta osobistego „iKontoaktywator”. Nowa promocja ważna jest do 29.02.2016 r. a warunki praktycznie nie zmieniły się. Nadal w ramach promocji iKontoaktywator otrzymujemy darmowe konto osobiste oraz oprocentowanie w wysokości 4% do kwoty nie większej niż 5.000 zł. Aby otrzymać tak wysokie oprocentowanie należy zapewnić odpowiedni wpływ na konto oraz posiadać aktywną kartę debetową.


Pojawiła się nowa promocja związana z iKontoaktywatorem – można otrzymać 120 zł premii – szczegóły tutaj:

konto plus premia ikontoaktywator z premią nagrody


W ramach promocji iKontoaktywator można otworzyć konto osobiste Konto Praktyczne. Oprocentowanie w wysokości 4% obowiązuje do kwoty maksymalnie 5.000 zł przez kolejne 12 miesięcy od daty przystąpienia do promocji iKontoaktywator. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do wysokości najwyższego pojedynczego wpływu zaksięgowanego na koncie osobistym w miesiącu naliczenia promocyjnych odsetek. W ramach obecnej promocji iKontoaktywator nie ma także przez rok opłaty miesięcznej za obsługę konta osobistego. Ale to akurat żadna rewelacyjna nowina.

Aby przystąpić do promocji iKontoaktywatro oraz otrzymać 4% należy:

  • Mieć 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych.
  • Nie być posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas przez ostatnie 6 miesięcy.
  • Zdecydować się na wyciągi elektroniczne.
  • Zgodzić się na przetwarzanie danych marketingowych.
  • Posiadać aktywną kartę debetową, która nie została zablokowana ani zastrzeżona.
  • Zapewnić w każdym miesiącu wpływy na konto osobiste.

ikontoaktywator promocja paribas

Do promocji iKontoaktywator mogą przystąpić nowi klienci Banku BGŻ BNP Paribas, którzy w ciągu 6 miesięcy poprzedzających przystąpienie do promocji nie byli posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w tym banku. Z promocji wyłączone są także osoby, które wcześniej przystąpiły do wcześniejszych promocji tego typu: Kontoaktywator oraz Konto Aktywna Pensja. Warunek otrzymania wysokiego oprocentowania to wpływ na konto oraz aktywna karta debetowa. Odsetki będą dopisywane w kolejnym miesiącu w pierwszym dniu roboczym. Oprocentowanie w wysokości 4% od kwoty 5.000 zł przez 12 miesięcy da 162 zł odsetek.

Konto osobiste w ramach promocji iKontoaktywator to:

  • 0 zł za prowadzenie.
  • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych.
  • 0 zł za obsługę karty debetowej pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł, opłata standardowa 7 zł.
  • 0 zł za przelewy krajowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Podsumowując iKontoaktywator to bardzo dobra promocja BGŻ BNP Paribas dla szukających konta osobistego z dobrym oprocentowaniem. Do promocji iKontoaktywator-a można przystapić tylko przez internet. Warunki są bardzo łatwe do spełnienia a po 12 miesiącach można przemyśleć warunki dalszej współpracy z Bankiem BGŻ BNP Paribas. Jeżeli zdecydujemy się na kontynuowanie współpracy należy pamiętać o standardowych opłatach (10 zł za konto jeżeli nie zapewnimy wpływu w wysokości 1.000 zł). Wszystkich zainteresowanych promocją iKontoaktywator zapraszam tutaj:

ikontoaktywator promocja


Podobno promocja obowiązuje także w BZ WBK. O szczegółach można poczytać tutaj:

kontow

Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia uaktualnianego na bieżącą zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.