Lokata Słoneczna oraz pozostałe Lokaty w Getin Banku

lokata słoneczna III getin bank

Getin Bank z początkiem roku przedłużył ofertę swojej najlepszej lokaty – Lokaty Słonecznej III. Poprzedni mój wpis o ofercie depozytowej Getin Banku pochodzi sprzed prawie dwóch miesięcy więc to dobra okazja do odświeżenia informacji o Lokacie Słonecznej oraz pozostałych Lokatach w Getin Banku. Lokata Słoneczna III to 6-miesięczna lokata dostępna dla nowych środków znajdująca się w ofercie Getin Banku (jak również Open Online oraz Noble Banku). Lokatę Słoneczną III można założyć w placówkach Getin Banku a także całkowicie online – nie ma konieczności posiadania czy otwierania konta osobistego w Getin Banku. Przy okazji ważny jest fakt, że z dniem 22.12.2015 r. została ostatecznie zlikwidowana marka Getin Online.

Lokata Słoneczna III – warunki:

 • Bez konieczności otwierania konta osobistego.
 • Tylko dla nowych środków.
 • Minimalna kwota 500 zł, maksymalna – brak.
 • 6-miesięczny okres Lokaty Słonecznej.
 • Lokata Słoneczna odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu (1,50%).
 • Czas na opłacenie wniosku – 7 dni.
 • Zerwanie Lokaty Słonecznej przed terminem zapadalności powoduje obniżeniem oprocentowania do 0,10%.

Nowe środki to nadwyżka ponad stań posiadania w Getin Banku obliczony nadal na dzień 30.07.2015 r. Ta data nie zmienia się się od kilku miesięcy. Jeżeli wpłacone środki nie spełnią w całości warunku nowych środków to zostaną założone dwie lokaty: jedna na 2,70%, a druga na 2,45% (takim samym jak dla Lokaty Jak Marzenie). Jeżeli zdecydujemy się na założenie Lokaty Słonecznej przez internet to będzie tzw. e-Lokata Słoneczna. Oferta Lokaty Słonecznej III (IV edycja) ważna jest do 17.01.2016 r. Pozostała oferta Getin Banku (oraz Open Online) kształtuje się następującą:

Lokaty w Getin Banku oraz Open Online:

 • Lokata Ekspress na 1 miesiąc z oprocentowaniem 1,20%.
 • Lokata Mobilna na 2 miesiące z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 10.000 zł.
 • Lokata Party na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,20%.
 • Lokata Jak Marzenie na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,45%.
 • Lokata w Chmurach na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,45%.
 • Lokata na Szczycie na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,50%.
 • Lokata Aktywna na 24 miesiące z oprocentowaniem zmiennym zależnym od głównej stopy procentowej NBP, obecnie 2,50%.
 • Lokata Energiczna na 36 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym zależnym od głównej stopy procentowej NBP, obecnie 2,75%.

Wyżej wymienione lokaty można założyć całkowicie online. Lokaty Getin Banku dostępne w placówkach Getin-u to dodatkowo: 12-miesięczna Lokata Wznosząca z oprocentowaniem 2,20%, 24-miesięczna Lokata Dynamiczna z oprocentowaniem 2,30% oraz 36-miesięczna także Lokata Dynamiczna z oprocentowaniem 2,55%. Aktywni klienci Getin Banku oraz Open Online mogą liczyć na podwyższenie oprocentowania większości wymienionych lokat o 0,10%. Należy przelewać na swoje konto wynagrodzenie w kwocie nie niższej niż 1.000 zł oraz wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł. Nadal jest jednak ważna promocja „Tańsze paliwo na ORLEN” o której pisałem tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. emilka napisał(a):

  Marzenie, w Chmurach, na Szczycie, Energiczna, od samych nazw zawrót głowy.Pijarowskie zagrania na najwyższym poziomie. Serio mówiąc to wszystko prawda w wykonaniu Getinu. Tutaj lokaty są super.

 2. bart napisał(a):

  Czy dla lokaty mobilnej wymagane jest posiadanie konta w banku?

 3. zofia napisał(a):

  Gratulacje dla specjalistów z Getinu za słownikowe pomysły nazw lokat. Zachęcają jak żadne w innych bankach, tym bardziej, że procent zysku jest też przyzwoity.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.