350 zł za konto w Banku Millennium

Do końca czerwca trwa promocja, dzięki której można otrzymać 250 zł w gotówce oraz 250 do sklepu Huawei za konto osobiste w Banku Millennium – szczegóły tutaj. Bank Millennium lubi chyba dawać ostatnio wybór, bo pojawiła się właśnie akcja Zyskaj 350 zł z Kontem 360° dzięki której można otrzymać do 350 zł za konto w Banku Millennium w tym 100 zł na zakupy do Biedronki. Warunki jak zwykle są bardzo proste do spełnienia – należy otworzyć konto osobiste Konto 360° zdalnie i wykazać dosyć niewielką aktywność. Nowa akcja promocyjna trwa do 30.06.2021 r. lub do wyczerpania puli 1.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień 15.06.2021 r. nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Nie można być także wnioskodawcą o jakikolwiek produkt w Banku Millennium. Eliminuje to skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy, zyskowny raz. Należy pamiętać, że jakiś czas temu Bank Millennium wchłonął Eurobank.


Aby otrzymać 350 zł za konto w Banku Millennium należy:
  • Do 30.06.2021 r. złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student wraz z kartą debetową za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
  • Do 30.06.2021 r. podpisać umowę i aktywować aplikację mobilną.
  • Do 30.11.2021 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • W każdym z 5 następujących po sobie miesiącach: lipcu-sierpniu-wrześniu-październiku-listopadzie 2021 r. zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
  • W każdym z 5 następujących po sobie miesiącach: lipcu-sierpniu-wrześniu-październiku-listopadzie 2021 r. wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie).
  • W przypadku otwarcia konta przez foto weryfikację (selfie) do 30.11.2021 r. złożyć w placówce Banku Millennium wzór podpisu i okazać dowód osobisty.

<<<Strona promocji 350 zł za konto w Banku Millennium>>>

350 zł za konto w Banku Millennium

Premia podzielona jest na kilka etapów i rodzajów. E-kod o wartości 100 zł do sklepów sieci Biedronka zostanie wysłana do 31.07.2021 r. w formie sms-a. Będzie on ważny przez co najmniej rok – można z niego korzystać wielokrotnie do czasu wyczerpania na nim puli środków. Należy go podać kasjerowi przez wybraniem płatności lub wbić w kasie samoobsługowej. Uwaga – aby otrzymać 100 zł do Biedronki umowę trzeba podpisać zdalnie – nie można skorzystać z opcji podpisania umowy w placówkach Banku Millennium. Premia gotówkowa w wysokości 250 zł zostanie przekazana na otwarte konto do 31.12.2021 r. Otrzymuje się po 50 zł za każdy miesiąc spełnienia warunków aktywności (zasilania kwotą 1.000 zł i wykonania jednej transakcji bezgotówkowej).


Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub całkowicie online – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu. Można też wybrać finalizację otwarcia konta – podpisania umowy w placówce Banku Millennium ale wtedy nie otrzymamy 100 zł do Biedronki. Konto 360º staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej.  Wszystkich zainteresowanych premią 350 zł za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

350 zł za konto w Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji „Zyskaj 350 zł z Kontem 360°”.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

350 zł za konto w Banku Millennium

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.