350 zł za konto w Santanderze

Czerwiec jest miesiącem w którym od pół roku można otrzymać najwyższą premię za założenie konta osobistego w Santanderze. Obowiązuje akcja Otwórz kontom zyskaj 300 zł dzięki której można otrzymać tytułowe 300 zł a dodatkowe 50 zł można otrzymać za otwarcie konta z odpowiednim kodem polecenia. Czyli łącznie można otrzymać 350 zł za konto w Santanderze. Oczywiście dla nowych i odpowiednich powracających klientów za spełnienie dosyć umiarkowanych warunków aktywności. Nowa akcja promocyjna trwa do 30.06.2021 r.

Z nowszej promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.06.2020 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami oszczędnościowo-rozliczeniowego (osobistego) rachunku płatniczego w Santanderze, w tym od 01.04.2019 r. nie można było brać udziału w akcjach promocyjnych związanych z kontem osobistym w Santanderze.

350 zł za konto w Santanderze – warunki promocji.
 • Do 30.06.2021 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę na stronie promocji z kartą debetową, dostępem do bankowości elektronicznej i mobilnej.
 • Zawarcie do 15.07.2021 r. umowy z Santanderem (za pośrednictwem kuriera lub za pośrednictwem Wideo Doradcy lub poprzez przelew weryfikacyjny).
 • Do 31.07.2021 r. wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • W miesiącu lipcu – pierwsza tura – nagroda 100 zł:
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł w obu miesiącach.
  • Wykonanie co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą i/lub BLIKem na kwotę minimum 10 zł.
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.
 • W miesiącu sierpniu i wrześniu – druga tura – nagroda 200 zł:
  • Spełnienie warunku otrzymania nagrody z pierwszej tury.
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł w obu miesiącach. W obu miesiącach.
  • Wykonanie co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą i/lub BLIKem na kwotę minimum 10 zł. W obu miesiącach.
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym. W obu miesiącach.
 • Do 30.08.2021 r. odebranie wypłaconej na konto w Santanderze premii w wysokości 100 zł, a do 30.10.2021 r. odebranie premii w wysokości 200 zł.
 • W przypadku skorzystaniu z programu poleceń – wykonanie do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta transakcji bezgotówkowych i/lub BLIKem kwoty 300 zł (w tym jedna transakcję bezgotówkową BLIKem). Nagroda 50 zł.

<<<Strona promocji 350 zł za konto w Santanderze>>>

350 zł za konto w Santanderze

Ponownie warunki promocji trochę się zmieniły – ale tym razem na plus. Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera lub za pośrednictwem Wideo Doradcy lub poprzez przelew weryfikacyjny. Może one być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Dodatkowo można otrzymać 50 zł za złożenie wniosku z odpowiednim kodem polecenia. Przy składaniu wniosku powinien wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych lub wykorzystać kod od jakiejś zaprzyjaźnionej osoby. Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 50 zł.

Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej (lub mobilnej) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł, w tym co najmniej jedną transakcję BLIK (wliczają się transakcje wykonane w ramach akcji powyżej). Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 50 zł. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Bieżąca edycja programu poleceń trwa do 30.09.2021 r. Co ważne – nie można mieć konta od 01.05.2020 r.

350 zł za konto w Santanderze + 50 zł dla dziecka


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Podsumowując ponownie w ramach połączonych akcji można otrzymać łącznie do 350 zł premii w gotówce za założenie konta w promocji i udział w programie poleceń. Można do tego dorzucić kilka czy kilkanaście złotych miesięcznie za opłacanie rachunków z konta oraz Lokatę Mobilną na 1% ale tylko do 20.000 zł. Konto osobiste Konto Jakie Chcę jest darmowe po spełnieniu bardzo prosty warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł za konto w  Santanderze zapraszam tutaj:

350 zł za konto w Santanderze


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 14 zł).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin Promocji Otwórz Konto, zyska 300 zł.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja XI.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.