500 zł za konto w Banku Millennium w tym 250 zł do sklepu Huawei

Dotychczas bankiem, który oferował jedną promocję konta osobistego za drugą był tylko BNP Paribas. Od pewnego czasu do tego grona dołączył Bank Millennium. Jeszcze przez mniej więcej tydzień trwa promocja, w ramach której można otrzymać 300 zł za konto i 100 zł za pożyczkę – szczegóły tutaj. Od kilki dniu trwa za to promocja Nawet 500 zł w promocji Konta360° z Huawei dzięki której można otrzymać do 500 zł za konto w Banku Millennium w tym 250 zł do sklepu Huawei. Nowa promocja Banku Millennium ograniczona jest do 30.06.2021 r. lub do osiągnięcia puli 1.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień 27.05.2021 r. nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Nie można być także wnioskodawcą o jakikolwiek produkt w Banku Millennium. Eliminuje to skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy, zyskowny raz. Należy pamiętać, że jakiś czas temu Bank Millennium wchłonął Eurobank.


Aby otrzymać do 500 zł za konto w Banku Millennium należy:
  • Do 30.06.2021 r. złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student wraz z kartą debetową za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
  • Do 30.06.2021 r. podpisać umowę i aktywować aplikację mobilną.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • W każdym z 4 następujących po sobie miesiącach: lipcu-sierpniu-wrześniu-październiku 2021 r. zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
  • W każdym z 4 następujących po sobie miesiącach: lipcu-sierpniu-wrześniu-październiku 2021 r. wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie).
  • W przypadku otwarcia konta przez foto weryfikację (selfie) do 30.09.2021 r. złożyć w placówce Banku Millennium wzór podpisu i okazać dowód osobisty.

<<<Strona promocji do 500 zł za konto w Banku Millennium>>>

Premia podzielona jest na kilka etapów i rodzajów. Karta podarunkowa o wartości 250 zł do sklepu Huawei (https://consumer.huawei.com/pl/offer/ lub huawei.pl) zostanie wysłana do 31.07.2021 r. w formie sms-a. Będzie ważna do co najmniej 31.08.2021 r. czyli potencjalnie bardzo krótko i żeby ją zrealizować należy wydać co najmniej 300 zł. Premia gotówkowa w wysokości 200 zł zostanie przekazana na otwarte konto do 30.11.2021 r. Dodatkowe 50 zł otrzymamy w tym samym czasie w postaci ekarty goodie. Premia ta zostanie przekazana sms-em w formie kodu, któryw  aplikacji goodie należy aktywować w czasie kolejnych 60 dni. Wtedy środki na aplikacji będą ważne przez kolejne 12 miesięcy.


Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub całkowicie online – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu. Można też wybrać finalizację otwarcia konta – podpisania umowy w placówce Banku Millennium. Konto 360º staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej.  Wszystkich zainteresowanych premią do 500 zł za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

500 zł za konto w Banku Millennium w tym 250 zł do sklepu Huawei


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji „ Nawet 500 zł w promocji Konta360° z Huawei”.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

500 zł za konto w Banku Millennium w tym 250 zł do sklepu Huawei

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.