300 zł za konto w BNP Paribas oraz konkurs z szansą na 5.000 zł

Witam. Po krótkiej przerwie w działalności bloga spowodowanej chronicznym brakiem czasu powracam do opisywania promocji i robienia rankingów lokat i kont oszczędnościowych. Na pierwszy ogień idzie nowa promocja konta osobistego Otwórz się na zmiany w ramach której można otrzymać w prosty sposób 300 zł za konto w BNP Paribas oraz dodatkowo można wziąć udział w konkursie z nagrodami do 5.000 zł. Nowa akcja francuskiego banku trwa do 30.06.2021 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.  Chętni mogą także zawnioskować o kartę kredytową z premią 300 zł na Allegro.


Szczegóły akcji BNP Zgarnij 300 zł na Allegro trwającej do 30.06.2021 r. z voucherami 3 x 100 zł na Allegro za kartę kredytową- tutaj. Można promocje łączyć.


Z najnowszej edycji promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku i innych bankach przejętych przez BNP). Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu (a także bycie kiedyś klientem tego banku) mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Otwórz się na zmiany – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 30.06.2021 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 16.07.2021 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie przysłanej do 20.08.2021 r. wiadomości o przyznaniu premii i do 26.08.2021 r. uzupełnienie danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 300 zł za konto w BNP Paribas>>>

300 zł za konto w BNP Paribas oraz konkurs z szansą na 5.000 zł.

Nagroda w promocji Otwórz się na zmiany:
Pierwsza Nagroda – 50 zł w gotówce za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu lipcu:
  • Wykonanie co najmniej co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile) w każdym miesiącu.
Druga Nagroda – 150 zł w gotówce za:
 • W miesiącu sierpniu:
  • Spełnienie warunku otrzymania pierwszej nagrody.
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł.
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 500 zł.
Trzecia Nagroda – 100 zł w gotówce za:
 • W miesiącu wrześniu:
  • Spełnienie warunku otrzymania pierwszej i drugiej nagrody.
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 500 zł.
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie co najmniej co najmniej 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile) w każdym miesiącu

Wiadomości o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 20.08., 24.09., oraz 22.10.2021 r. z adresu zmiany@bnpparibasplus.pl. Należy do 26.08.2021 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii. Ta wpłynie za spełnienie powyższych warunków aktywności do końca sierpnia, września i października. I to właściwie tyle.  Dodatkowo niejako przy okazji można wziąć udział w konkursie Wszystko zaczęło się od… z szansą na jedną z nagród w wysokości 1.000 zł, 1.500 zł lub 5.000 zł. Nagród jest łącznie 5.

Należy podczas rejestracji na stronie promocji zaznaczyć tak w polu Chcę wziąć udział w konkursie. Należy także spełnić warunki otrzymania pierwszej nagrody, tj. otwarcie konta w wymaganym terminie i wykonanie co najmniej 1 przelewu przez bankowość internetową czy mobilną. Należy we wrześniu (01-30) odpowiedzieć na stronie promocji na pytanie konkursowe Odpowiedz nam co zainspirowało Cię do zmiany stylu życia i zmniejszenia konsumpcji. Można dodać także zdjęcie. Szczęśliwi zwycięzcy zostaną powiadomieni do 20.10.2021 r.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią gotówkową 300 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

300 zł za konto w BNP Paribas oraz konkurs z szansą na 5.000 zł.


Regulamin promocji Otwórz się na zmiany.

Regulamin konkursu Wszystko zaczęło się od…


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

300 zł za konto w BNP Paribas oraz konkurs z szansą na 5.000 zł.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.