Ponownie 300 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas

Po akcji z bonami do Carrefoura za kartę kredytową BNP Paribas postanowiło powrócić do akcji promocyjnej z bonami na Allegro. Ponownie w ramach akcji Zgarnij 300 zł na Allegro można otrzymać tytułowe 300 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas. A dokładnie otrzymuje się 3 razy po 100 zł do wykorzystania w serwisie na Allegro. Dodatkowo, co ważne w przypadku karty kredytowej w BNP, otrzymuje się zwolnienie opłat na rok. Nowa promocja karty kredytowej trwa do 30.06.2021 r. Promocję można połączyć z promocją kont osobistego, za otwarcie których także można otrzymać solidne premie – szczegóły na bieżącą tutaj.

Z promocji mogą ponownie wziąć udział osoby, które 01.11.2019 r. nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Posiadacze kont osobistych i kont w BGŻ Optima mogą jak najbardziej brać udział w akcji. Warunek odebrania nagród to standardowo rejestracja w programie www.mambonus.pl.

Aby otrzymać do 300 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas należy:
  • Pozostawić swoje dane na specjalnej stronie promocji. Po rejestracji na stronie promocji oddzwania pracownik banku, za pośrednictwem którego składamy wniosek o kartę.
  • Zawrzeć umowę z BNP Paribas o kartę kredytową nie później niż do 30.06.2021 r.
  • Wykonywać transakcje (najlepiej bezgotówkowe) na kwotę co najmniej 1.000 zł w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu zawarciu umowy o kartę kredytową.
  • Rejestracja na stronie www.mambonus.pl.
<<<Strona promocji 300 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas>>>

Ponownie 300 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas

Do promocyjnych transakcji zaliczają się transakcje bezgotówkowe (z klasycznymi wyłączeniami*). Do transakcji promocyjnych nie zaliczają się na pewno płatności za rachunki i zasilenia wirtualnych kart. Co ciekawe zaliczają się także i płatności gotówkowe ale za te są wysokie prowizje – 4,90% minimum 10 zł – nie polecam ich wykonywać, chyba, że do spełnienia warunków promocji pozostanie naprawdę niedużo. Nagrody – 3 vouchery na Allegro po 100 zł będą dostępne na na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od daty spełnienia warunków promocji i będzie można je odebrać przez 2 miesiące. Będą one ważne do końca 2022 roku – nie można ich łączyć i trzeba je wykorzystać w całości przy jednorazowych zakupach.

Dodatkowo w programie mamBonus można otrzymać 11.200 punktów. Już 5.000 punktów otrzymuje się za zawarcie umowy o kartę kredytową Mastercad z logo mamBonus i wykonanie 4 transakcji w kwocie co najmniej 50 zł w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy. Kolejne 200 punktów dostaje się za samą rejestrację. Następne 3 razy po 2.000 punktów otrzyma się za wykonanie transakcji w ramach udziału w powyższej promocji + 200 punktów za spełnienie warunków otrzymania pierwszych 5.000 punktów. Punkty wymienia się później na nagrody – np. bilety do kina czy vouchery. Np. voucher na allegro o wartości 20 zł to 6.000 punktów.

W promocji możemy zawnioskować oczywiście tylko o kartę kredytową Mastercard. Nie ma opłat za wydanie – jest opłata miesięczna – 9 zł – niepobierana gdy wykonamy transakcje w kwocie (aż) 1.000 zł. Ale przez pierwszy rok w ramach promocji nie ma tej opłaty a po otrzymaniu nagród i roku można przemyśleć współpracę z BNP Paribas. Co ważne jest też opłata w wysokości 25 zł w przypadku wypowiedzenia umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od daty jej zawarcia. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł na Allegro i za kartę kredytową w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Ponownie 300 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP ParibasRegulamin promocji Zgarnij 300 zł do Allegro.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy mamBONUS.

Regulamin sprzedaży premiowej 5000 pkt na start.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.