Po 100 zł za konto w PKO BP w programie poleceń

Po niespełna półtorarocznej przerwie w PKO BP pojawiła się kolejna edycja programu poleceń. Tym razem pojawiła się odświeżona akcja Polecam PKO Bank Polski w ramach której polecający i polecony otrzymują po 100 zł za konto w PKO BP w nowym programie poleceń. Standardowo osoba polecająca otrzymuje premię za samo polecenie a osoba polecająca musi wykazać niewielką aktywność. Nowa, I edycja programu Polecam PKO Bank Polski trwa do 06.04.2021 r.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które w ciągu ostatnich 3 lat nie posiadały w PKO BP żadnego konta, tj. na od 05.03.2018 r. Nie można być także w trakcie rozpatrywania wniosku o takie konto. CO ważne – posiadanie konta w Inteligo nie przeszkadza w udziale w akcji. Aby otrzymać 100 zł za konto w PKO BP należy złożyć wniosek z odpowiednim kodem polecenia. Najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny lub gdy nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można zostawić prośbę w komentarzu lub napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) to podam taki kod od zaprzyjaźnionej osoby.

Standardowo do otrzymywania premii niezbędna jest zgoda na działania marketingowe prowadzone przez PKO BP. Osobą polecającą powinna oczywiście na początku zarejestrować się w programie poleceń. Po otwarciu konta można zarejestrować się w programie i tym samym polecać już konta na własny rachunek. W promocji bierze udział w bieżącej edycji programu tylko Konto za Zero.

Premia 100 zł za konto w PKO – warunki akcji:
  • Otwarcie Konta za Zero z odpowiednim kodem polecenia.
  • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie za pomocą karty debetowej co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych i co najmniej 3 płatności BLIK.
    • Lub:
  • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie płatności kartą i/lub BLIK na kwotę co najmniej 500 zł.

Strona programu Polecam PKO Bank Polski – tutaj.

W ciągu 50 dni od daty końca programu poleceń (06.04)  PKO BP weryfikuje spełnienie warunków akcji i w ciągu kolejnych 30 dni wypłaca premię osobie poleconej i osobie polecającej. Z reguły premie te wpływają o wiele szybciej – tak było w poprzednich akcjach. Osoba polecająca może otrzymać premię za maksymalnie 10 skutecznych poleceń Kont za Zero w bieżącej edycji programu poleceń. Konto za Zero jest darmowe, a wystarczy 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK aby nie było 10 złotowej opłaty za kartę. Więcej o programie poleceń Polecam PKO Bank Polski można można znaleźć na stronie programu tutaj:

Po 100 zł za konto w PKO BP w programie poleceń


PKO Konto za Zero to:
  • 0 zł za prowadzenie konta.
  • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym wykonamy co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK, inaczej 10 zł.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP, 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem oraz 10 zł za zwykłe wypłaty z pozostałych bankomatów.
  • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

Regulamin programu polecam PKO Bank Polski.

Zasady I edycji programu polecam PKO Bank Polski.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.