Premia gotówkowa 300 zł za konto w BNP Paribas

W BNP Paribas obecnie trwają dwie promocje konta osobistego i promocja karty kredytowej. Jakby tego było mało w ostatnich dniach wystartowała kolejna promocja konta osobistego, a mianowicie akcja Zdobywaj z kontem dzięki której tym razem można otrzymać premię gotówkową wysokości 300 zł za konto w BNP Paribas. Jak zwykle trzeba być nowym lub powracającym klientem BNP oraz wykazać bardzo umiarkowaną aktywność po otwarciu konta. Nowa akcja promocyjna konta osobistego trwa dosyć długo, bo do 17.04.2021 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły akcji BNP Gigapremia trwającej do 31.03.2021 r. z premią 350 zł za konto osobiste – tutaj.

Szczegóły akcji BNP Premia z Żabką trwającej do 31.03.2021 r. z premią 250 zł w gotówce i 40 zł do Żabki – tutaj.

Szczegóły akcji BNP Zgarnij 300 zł na Allegro trwającej do 30.06.2021 r. z voucherami 3 x 100 zł na Allegro za kartę kredytową- tutaj. Można promocję łączyć.


Z najnowszej promocji konta osobistego BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku i innych bankach przejętych przez BNP). Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

Premia gotówkowa 300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Zdobywaj z kontem – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 17.04.2021 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 05.05.2021 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26.05.2021 r. lub 26.05.2021 r. (w zależności od daty złożenia wniosku) zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych o nr konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji premia gotówkowa 300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Zdobywaj z kontem>>>

Premia gotówkowa 300 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Zdobywaj z kontem:
Pierwsza nagroda – 150 zł w gotówce za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu kalendarzowym po miesiącu rejestracji na stronie promocji:
  • wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
  • wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK.
  • otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 700 zł.
Druga nagroda – 150 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunki otrzymania pierwszej nagrody.
 • W kolejnym miesiącu:
  • wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
  • wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK.
  • otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł.

Wiadomości o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 21 dni następujących po miesiącu spełnienia warunków promocji z adresu zdobywajzkontem@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Należy w ciągu kolejnych 5 dnia – do 26-go dnia miesiąca w którym się dostało informacje o przyznaniu premii – zalogować się na stronie promocji i wypełnić dane do wypłaty nagrody. I to wszystko – premia gotówkowa 300 zł należna jest za spełnienia naprawdę prostych warunków akcji.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich, których interesuje premia gotówkowa 300 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Premia gotówkowa 300 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Zdobywaj z kontem.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Premia gotówkowa 300 zł za konto w BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.