Ponownie 300 zł za konto w Santanderze

Jednym z banków, który aktywnie premiuje nowych i powracających (ale ostatnio tylko niektórych) klientów jest Santander. W marciu ponownie wystartowała akcja, tym razem pod tytułem 250 zł z aktywne bankowanie dzięki której można otrzymać do 300 zł za konto w Santanderze. Tak jak w poprzedniej akcji promocyjnej 250 zł otrzymuje się na konto osobiste za jego założenie i wykazanie niewielkiej aktywności, kolejne 50 zł ten na konto osobiste za udział w programie poleceń kont osobistych Santandera. Warunki nie są trudne do spełnienia a nowa promocja 31.03.2021 r.

Z nowszej promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.03.2020 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami oszczędnościowo-rozliczeniowego (osobistego) rachunku płatniczego w Santanderze, w tym od 01.04.2019 r. nie można było brać udziału w akcjach promocyjnych związanych z kontem osobistym w Santanderze.

250 zł za konto w Santanderze – warunki promocji.
 • Do 31.03.2021 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę na stronie promocji opcjonalnie z kartą debetową
 • Najpóźniej do 15.04.2021 r. zawarcie umowy z Santanderem (za pośrednictwem kuriera lub za pośrednictwem Wideo Doradcy).
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • W miesiącu kwietniu 2021 r. – nagroda 50 zł:
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKem każada na kwotę co najmniej 10 zł.
  • Logowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile.
 • W miesiącu maju i czerwcu 2021 r. – nagroda 200 zł:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody – 50 zł.
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł w obu miesiącach.
  • Wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKem każada na kwotę co najmniej 10 zł w obu miesiącach.
  • Logowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile w obu miesiącach.
 • Do 31.05.2021 r. odebanie wypłaconej na konto w Santanderze premii w wysokości 50 zł, a do 31.07.2021 r. odebranie premii w wysokości 200 zł.
 • W przypadku skorzystaniu z programu poleceń – wykonanie do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta transakcji bezgotówkowych i/lub BLIKem kwoty 300 zł.

<<<Strona promocji 300 zł za konto – 250 zł w promocji 250 zł za aktywne bankowanie plus 50 zł z polecenia>>>

300 zł za konto w Santanderze w akcji 250 za aktywne bankowanie

Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest obecnie za pośrednictwem kuriera. Może one być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Dodatkowo można otrzymać 50 zł za złożenie wniosku z odpowiednim kodem polecenia. Przy składaniu wniosku powinien wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych lub wykorzystać kod od jakiejść zaprzyjaźnionej osoby. Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 50 zł.

Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej (lub mobilnej) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł i co najmniej jedną transakcję BLIK (wliczają się transakcje wykonane w ramach akcji powyżej). Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 50 zł. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Bieżąca edycja programu poleceń trwa do 30.04.2021 r. Co ważne – nie można mieć konta od 01.02.2020 r.

350 zł za konto w Santanderze + 50 zł dla dziecka


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Podsumowując ramach połączonych akcji można otrzymać łącznie do 300 zł premiie w gotówce za założenie konta w promocji i udział w programie poleceń. Można do tego dorzucić kilka czy kilkanaście złotych miesięcznie za opłacanie rachunków z konta oraz Lokatę Mobilną na 1% ale tylko do 20.000 zł. Konto osobiste Konto Jakie Chcę jest darmowe po spełnieniu bardzo prosty warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł za konto w  Santanderze zapraszam tutaj:

300 zł za konto w Santanderze w akcji 250 za aktywne bankowanie


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 14 zł).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin Promocji 250 zł za aktywne bankowanie.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja X.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

300 zł za konto w Santanderze w akcji 250 za aktywne bankowanie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.