250 zł za konto w Banku Millennium

Bank Millennium w dniu dzisiejszym ogłosił nową edycję promocji konta osobistego z solidną premią. A konkretnie pojawiła się promocja 250 zł z Kontem 360º w wiosennej promocji dzięki której tym razem otrzymuje się do 250 zł za konto w Banku Millennium. Warunki jak zwykle są łatwe do spełnienia, należy być nowym albo powracającym klientem nie biorącym dotychczas udziału w podobnych promocjach w Banku Millennium. Nowa promocja trwa do końca marca, tj. do 31.03.2021 r. Dodatkowo można otrzymać 300 zł za kartę kredytową.


Szczegóły akcji 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium tutaj.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień 02.03.2021 r. nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Nie można być także wnioskodawcą o jakikolwiek produkt w Banku Millennium. Eliminuje to skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy, zyskowny raz. Należy pamiętać, że jakiś czas temu Bank Millennium wchłonął Eurobank.


Osoby które wcześniej korzystały z akcji promocyjnych Banku Millennium mogą skorzystać jeszcze z programu Lubię to Polecam – szczegóły tutaj:

250 zł za konto w Banku Millennium


Aby otrzymać 250 zł za konto w Banku Millennium należy:
  • Do 31.03.2021 r. złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student wraz z kartą debetową za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
  • Do 31.03.2021 r. aktywować także aplikację mobilną Banku Millennium.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • W każdym z 4 następujących po sobie miesiącach: kwietniu – maju – czerwcu-lipcu 2021 r. zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
  • W każdym z 4 następujących po sobie miesiącach: kwietniu – maju – czerwcu-lipcu 2021 r. wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe (i/lub BLIK) (miesięcznie).
  • W przypadku otwarcia konta przez foto weryfikację (selfie) do 31.07.2021 r. złożyć w placówce Banku Millennium wzór podpisu i okazać dowód osobisty.

<<<Strona promocji 250 zł za konto w Banku Millennium>>>

250 zł za konto w Banku Millennium

Tym razem 200 zł otrzymuje się za otwarcie Konta 360º o wykazanie niewielkiej aktywności a kolejne 50 zł w aplikacji Goodie. Premia w wysokości 200 zł wpłynie na otwarte Konto 360º do 31.08.2021 r. Następne 50 zł w aplikacji Goodie otrzymamy w formie eKarty podarunkowej. Nagroda zostanie wysłana w formie sms-a  jako kod cyfrowy. Należy w ciągu 60 dni zalogować się w aplikacji Goodie oraz aktywować kod, który da nam kwotę 50 zł na karcie do wykorzystania przez kolejne 12 miesięcy.  Kod zostanie przesłany do 30.04.2021 r.


Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub całkowicie online – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu. Można też wybrać finalizację otwarcia konta – podpisania umowy w placówce Banku Millennium. Konto 360º staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Ale dla potrzeb promocji trzeba robić 3 transakcje bezgotówkowe miesięcznie. Wszystkich zainteresowanych premią do 250 zł za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

250 zł za konto w Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji „250 zł z Kontem 360° w wiosennej promocji”.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.