350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Gigapremia

W BNP Paribas w dniu wczorajszym pojawiła się nowa promocja Gigapremia w ramach której ponownie można otrzymać swowitą premię za otwarcie konta osobistego. Tym razem za udział w promocji można otrzymać 350 zł za konto w BNP Paribs, w tym 150 zł otrzymuje się w formie vouchera na Allegro. Warunki akcji promocyjnej są jak zwykle łatwe do spełnienia, okres karencji bardzo krótki a do nowej promocji można przystąpić do 31.03.2021 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk rejestracji na stronie promocji.

Z najnowszej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku i innych bankach przejętych przez BNP). Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Gigapremia – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 31.03.2021 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 14.04.2021 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26.05.2021 r. zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych o nr konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Gigapremia>>>

350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Gigapremia

Nagrody w promocji Gigapremia:
Pierwsza nagroda – 100 zł w gotówce za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu kwietniu wykonanie co najmniej 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu kwietniu wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł.
 • W miesiącu kwietniu otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł.
Druga nagroda – 100 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunki otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu maju wykonanie co najmniej 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu maju wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł.
 • W miesiącu maju otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł.
Trzecia nagroda – 150 zł w formie e-kodu na Allegro za:
 • Spełnienie warunki otrzymania pierwszej i drugiej nagrody.
 • W miesiącu czerwcu wykonanie co najmniej 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu czerwcu wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł.
 • W miesiącu czerwcu otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł.

Wiadomości o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 21 maja, 25 czerwca i 25 lipca 2021 r. z adresu gigapremia@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Należy do 26.05.2021 r. uzupełnić na stronie promocji dane do wypłaty premii. A same premie – 100 zł, 100 zł i 150 zł zostaną wypłacone do końca maja, czerwca i lipca 2021 r. Przy ostatnia nagroda – e-kod na Allegro na podany podczas rejestracji na stronie promocji nr telefonu w formie sms-a. I to wszystko – standardowo nagrody w sumie aż 350 zł otrzymuje się za spełnienie bardzo prostych warunków promocji.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych solidną premią w wysokości 350 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Gigapremia


Regulamin promocji Gigapremia.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Gigapremia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.