Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,60% + premia 200 zł dla nowych

Oprocentowanie na lokatach i kontach oszczędnościowych systematycznie od kilku miesięcy niestety spada. I to pomimo wysokiej (nawet tej oficjalnej) inflacji. Banki co prawda oferują wyższe oprocentowanie, ale już nie wszystkim, ale z reguły aktywnym klientom. I tak zachował się Alior Bank – w ramach promocji Konto Mocno Oszczędnościowe – edycja 10 można otrzymać stawkę 2,60% na Koncie Mocno Oszczędnościowym do kwoty 100.000 zł przez 3 miesiące, ale przy regularnych wpływach na (nieobowiązkowe) konto osobiste. Dla klient bez wpływów i w ogóle bez konta osobistego oprocentowanie wynosi 2,30%. Do akcji można przystąpić do 23.10.2019 r. a oprocentowanie liczone jest od pierwszej wpłaty nowych środków na Konto Mocno Oszczędnościowe.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 11.09.2019 r. Wpływ na konto powinien wynosić co najmniej 1.500 zł i pochodzić z poza Alior Banku albo z kont firmowych w Alior Banku. Konto Mocne Oszczędnościowe można otworzyć nadal bez konieczności otwierania w Alior Banku konta osobistego, ale wtedy stawka promocyjna jest o 0,30% niższa. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne.  Standardowo bezpłatny jest też jeden przelew i wypłata gotówkowa w miesiącu kalendarzowym (kolejny kosztuje 10 zł) oraz wszystkie przelewy na konto osobiste w Alior Banku. Oprocentowanie standardowe to tylko 0,89%. O zakwalifikowaniu wpłaconych pieniędzy na promocyjny procent Alior Bank informuje w formie sms-a w dniu następnym po ich wpłacie.

Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,60% + premia 200 zł dla nowych

Alior Bank premiuje tym razem posiadaczy kont osobistych. A te obecnie można w ramach akcji Z nami lepiej otworzyć z premią 200 zł. Promocja jest w miarę prosta – wystarczy przez kilka miesięcy zapewnić odpowiednie wpływy i wykonywać po 3 transakcje bezgotówkowe miesięcznie.  Promocyjne Konto Jakże Osobiste jest bezpłatne po zasileniu kwotą 1.500 zł oraz wydaniu kartą 300 zł – potrzebną do premii ale chyba niepotrzebną do podwyższenia oprocentowania. Dodatkowo z tzw. Korzyścią można otrzymać oprocentowanie w wysokości 3% do kwoty 20.000 zł do końca roku. Dodatkowa oferta to Lokata dla Nowego Klienta (ale tego co jest pierwszy raz w Alior Banku) na 100 dni z oprocentowaniem 3% do kwoty 50.000 zł. Lokata ta dostępna jest przez 14 dni od daty otwarcia konta osobistego w Alior Banku. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z Alior Bankiem zapraszam tutaj:

Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,60% + premia 200 zł dla nowych


Regulamin Promocji Konto Mocno Oszczędnościowe – edycja 10.

Tabela oprocentowania.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.