400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas

BNP Paribas oprócz promowania kont osobistych znany jest także z promowania kart kredytowych. Od początku miesiąca trwa akcja Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową – II etap dzięki której można otrzymać 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas. Tym razem można otrzymać 4 vouchery o wartości 100 zł na zakupu na Allegro, lub do Empiku, RTV EURO AGD lub H&M. A należy przypomnieć że nowi klienci BNP Paribas mogą otrzymać także 320 zł za konto osobiste – szczegóły tutaj. Promocja karty kredytowej BNP Paribas trwa do 30.09.2019 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk uczestników.

Z promocji mogą wziąć udział osoby, które na 18 miesięcy przed zawarciem umowy z BNP Paribas nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Posiadacze kont osobistych i kont w BGŻ Optima mogą jak najbardziej brać udział w akcji. Warunek odebrania nagród to standardowo rejestracja w programie www.mambonus.pl.

Aby otrzymać do 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas należy:
  • Pozostawić swoje dane na specjalnej stronie promocji. Po rejestracji na stronie promocji oddzwania pracownik banku, za pośrednictwem którego składamy wniosek o kartę.
  • Zawrzeć umowę z BNP Paribas o kartę kredytową nie później niż do 30.09.2019 r.
  • W ciągu kolejnych 4 miesięcy, następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową wykonywać transakcje (bezgotówkowe i/lub gotówkowe) na kwotę równą lub wyższą niż 1.000 zł.
  • Do 30.04.2020 r. nie wypowiadać i nie zamykać karty kredytowej.

Do promocyjnych transakcji zaliczają się transakcje bezgotówkowe (z klasycznymi wyłączeniami*), jak też transakcje gotówkowe i przelewy z karty. Jednak transakcje gotówkowe i przelew z karty to prowizja 4,90% minimum 10 zł, czyli są to transakcje całkowicie nieopłacalne. Transakcje gotówkowe są ostatecznością gdyby do wymaganej kwoty 1.000 zł w miesiącu zabrakło kilkudziesięciu lub kilkuset złotych. Do transakcji promocyjnych nie zaliczają się na pewno także płatności za rachunki i zasilenia wirtualnych kart.

Za wydanie kwoty 1.000 zł w danym miesiącu otrzymujemy voucher o wartości 100 zł do wybranego sklepu. Vouchery będą ważne nie krócej niż do 31.05.2020 r. Nagrody będą dostępne na tej stronie w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia miesiąca, w którym wykonamy promocyjne transakcje. Będzie można je odebrać przez kolejne 2 miesiące. Dodatkowo za wykonywanie transakcji w programie mamBonus otrzymujemy dodatkowe punkty, które później możemy wymieniać na nagrody (np. bilety do kina czy vouchery). Już 200 punktów dostaje się za samą rejestrację. Dodatkowo 5.000 punktów dostanie się na start za wykonanie 4 transakcji w kwocie co najmniej 50 zł w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy.

W promocji możemy zawnioskować tylko o kartę kredytową Mastercard. Nie ma opłat za wydanie – jest opłata miesięczna – 9 zł – niepobierana gdy wykonamy transakcje w kwocie (aż) 1.000 zł. Jeżeli wydamy w miesiącu kwotę 500 zł to opłata wyniesie 4,50 zł. Co ważne jest też opłata w wysokości 25 zł w przypadku wypowiedzenia umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od daty jej zawarcia. Ale akurat i tak nie możemy w ramach promocji zrezygnować z z niej wcześniej. Jeżeli ktoś połączy tą akcję z promocja konta osobistego to może otrzymać dodatkowe 320 zł (szczegóły promocji konta poniżej). Wszystkich zainteresowanych premią 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas zapraszam tutaj:

400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas


W ramach innej akcji Konto na plus można otrzymać 320 zł za założenie konta osobistego i bardzo umiarkowaną aktywność. Wystarczą zasilenia i odpowiednie transakcje bezgotówkowe. Szczegóły tutaj:

400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas


Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

  1. Zwrócone lub sporne.
  2. Przeznaczone na spłatę zadłużenia  w innym banku.
  3. Wykonane kartami dodatkowymi, w rozumieniu Umowy o Kartę, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika.
  4. Polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy mamBONUS.

Regulamin sprzedaży premiowej 5000 pkt na start.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.