320 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Konto na plus

BNP Paribas nie ustaje w promowaniu swojego nowego konta osobistego. Kilka dni temu pojawiła się akcja Konto na plus dzięki której można tym razem otrzymać premię w wysokości 320 zł za konto osobiste w BNP Paribas. Tym razem premia jest trochę wyższa niż poprzednio ale za to trzeba trochę więcej wydawać kartą (i zapewnić odpowiednie wpływy). Nowa akcja promocyjna trwa do 06.10.2019 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk dostępnych wniosków. Nadal obowiązuje także łagodny okres karencji dla powracających klientów.

Z nowej  akcji mogą skorzystać nowi klienci, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

320 zł za konto osobiste w BNP Paribas – warunki akcji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 06.10.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 14.10.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 320 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

320 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Konto na plus
Nagrody w ramach promocji Konto na plus
 • Pierwsze 150 zł premii za:
  • Otwarcie konta w ramach promocji.
  • W październiku wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 500 zł.
 • Drugie 170 zł premii za:
  • Spełnienie powyższego warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W każdym miesiącu – listopadzie i grudniu – wykonanie transakcji bezgotówkowych w kwocie 500 zł (miesięcznie).
  • W każdym miesiącu – listopadzie i grudniu – otrzymanie wpływów na konto w kwocie co najmniej 1.000 zł (miesięcznie).

Premia po spełnieniu warunków akcji wypłacona zostanie w gotówce na otwarte konto. Konto osobiste – Konto Otwarte dla Ciebie otwierane przez specjalny sms – kurier przyjeżdża tylko z kartą debetową i aby potwierdzić naszą tożsamość. O przyznaniu nagród uczestnicy zostaną powiadomienie do 21 listopada 2019 r. oraz 21 stycznia 2020 r. Po otrzymaniu wiadomości e-mail (tej wysyłanej do 21 listopada) należy zalogować się na specjalnej stronie promocji i do 25 listopada 2019 r. wypełnić dane – nr konta do wypłaty odszkodowania. Premie wpłyną na konto do końca listopada i do końca stycznia. Wpływy na konto powinny pochodzić z innych kont nie też w BNP Paribas – najlepiej z naszego konta w innym banku albo od pracodawcy.

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na Dzisiaj. Nie jest pobierana gdy wykonamy jedną transakcję bezgotówkową lub nie ukończyliśmy 26 lat. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wszystkich zainteresowanych kwotą 320 zł za konto osobiste w BNP Paribas w nowej akcji zapraszam tutaj:

320 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Konto na plus


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji Konto na plus.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.