100 zł na Allegro za Konto Internetowe w Alior Banku

W T-Mobile Usługi Bankowe trwa promocja AlleOkazja z T-Mobile Usługi Bankowe dzięki której w łatwy sposób można otrzymać 100 zł za otwarcie konta bankowego (i minimum 90 zł zwrotu za zakup) – szczegóły tutaj. Alior Bank postanowił ruszyć z bliźniaczą promocją AlleOkazja w ramach której też można w prosty sposób otrzymać 100 zł na Allegro za Konto Internetowe w Alior Banku. Warunki otrzymania nagrody są prawie identyczne jak w akcji T-Mobile Usługi Bankowe. Trzeba wydać kartą 200 zł wykonując przy tym minimum 5 transakcji bezgotówkowych.w ciągu 40 dni od daty otwarcia Konta Internetowego. Promocja trwa do wyczerpania puli dostępnych promocyjnych kont, czyli w praktyce do wyczerpania (pula nie została określona).

Okres karencji jest bardzo łagodny. Z akcji mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 120 dni przed zawarciem umowy o Konto Internetowe nie były posiadaczami konta osobistego w Alior Banku. T-Mobile Usługi Bankowe nie jest brany pod uwagę.

Aby otrzymać premią 100 zł na Allegro za Konto Internetowe w Alior Banku należy:
 • Złożyć wniosek o Konto Internetowe wraz z kartą płatniczą poprzez stronę promocji.
 • Zalogować się do Aplikacji Mobilnej w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy o Konto Internetowe.
 • Wykonać transakcje bezgotówkowe* na kwotę co najmniej 200 zł (nie mniej niż 5 transakcji) w ciągu 40 dni od daty zawarcia umowy Konta Internetowego).

Transakcji można wykonać oczywiści więcej niż 5 aby osiągnąć pułap 200 zł. Po spełnieniu tych prostych warunków każdy dostanie nagrodę – bon na 100 zł na Allegro. Bon zostanie wysłany w formie sms-a w ciągu 60 dni od daty spełnienia warunków promocji. Będzie go można wykorzystać do 26.11.2019 r. Konto Internetowe w Alior Banku jest bezpłatne choć uwiera obowiązek wydania 300 zł miesięcznie. Ale to da się jeszcze zrobić. Niestety z karty można zrezygnować dopiero po otrzymaniu nagrody. Dodatkowo można otworzyć Konto Mocno Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 100.000 zł o którym pisałem tutaj. A wszystkich zainteresowanych akcją zapraszam na stronę promocji tutaj:

100 zł na Allegro za Konto Internetowe w Alior Banku


Konto Internetowe to:
 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę po wydaniu 300 zł (inaczej 6 zł).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe i europejskie.
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów własnych oraz sieci Euronet (powyżej 100 zł) oraz za granicą (inaczej 5 zł).

Alior Bank organizuje też promocje aktywizujące dotychczasowych klientów. Wybrani, zaproszeni klienci posiadający karty debetowe mogą otrzymać 50 zł lub 100 zł w akcji „Alior Płaci”! Odbierz kod rabatowy 50 zł na zakupy w Allegro, „Alior Płaci za Pensję”! Zakupy na Allegro tańsze o 100 zł, a posiadacze kart kredytowych mogą skorzystać z akcji „AlleZakupy”! Zakupy na Allegro tańsze nawet o 150 zł. Chyba warto jednak powrócić do Alior Banku. Szczegóły w zakładce oferty specjalne na stronie Alior Banku. Czyli tutaj.


Regulamin oferty specjalnej AlleOkazja.


*Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
 • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
 • 6012 –  instytucje finansowe.
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

100 zł za konto osobiste w Pekao SA

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.