200 za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto na Karnwał

Bank BGŻ BNP Paribas szaleje z promocjami dotyczącymi premii za zakładania konta osobistego – Konta Optymalnego. Nie skończyła się jeszcze promocja z bonami do Żabki na 180 zł, a już wystartowała akcja Konto na Karnawał dzięki której można otrzymać 200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas. Warunki jak zwykle są bardzo proste do spełnienia, okres karencji niestety nie został zmieniony a premia jest wypłaca w gotówce. Promocja trwa do 14.02.2019 r. lub do wyczerpania puli 1.500 sztuk promocyjnych wniosków.

Z promocji Konto na Karnawał BGŻ BNP Paribasu mogą skorzystać nowi klienci, czyli tylko Ci, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadania karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w akcji Konto na Karnawał – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BGŻ BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 14.02.2019 r. wniosku o otwarcie Konta Optymalnego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego dostępnego na stronie promocji.
 • Najpóźniej do 28.02.2019 r. zawarcie umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem kuriera.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

Konto osobiste – całkowicie darmowe Konto Optymalne jest otwierane od pewnego czasu jedynie za pośrednictwem kuriera, o czym jest nawet odpowiedni wpis w regulaminie promocji. W ramach akcji otrzymuje się dwie nagrody po 100 zł. Wystarczy spełnić dosyć niewygórowane i proste warunki. Jest to właściwie kalka poprzedniej akcji Zimowy bonus z trochę zmienionymi zasadami przyznania premii.

Nagrody w ramach promocji Konto na Karnawał:
 • Pierwsze 100 zł premii za:
  • Zalogowanie się do 31.03.2019 r. do Aplikacji mobilnej GOmobile.
  • W miesiącu marcu i kwietniu należy otrzymać wpływy na łączną kwotę minimum 1.000 zł (w każdym miesiącu).
 • Drugie 100 zł premii za:
  • Spełnienie powyższego warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu maju i czerwcu należy wykonać po co najmniej 5 przelewów przez Aplikację Mobilną i/lub internetową (każdym miesiącu).
  • W miesiącu maju i czerwcu należy otrzymać wpływy na łączną kwotę minimum 1.000 zł (w każdym miesiącu).

200 za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto na Karnwał

I to wszystko. Przelewy na Konto Optymalne nie mogą pochodzić ze swojego konta w BGŻ BNP Paribas, BGŻ Optimie i (dawnego) Raiffeisen Polbanku. Z każdego innego banku przelewy (zasilenia) będą prawidłowe. Wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do uczestników w wiadomości e-mail nie później, niż do 19.05.2019 r. oraz 19.07.2019 r. Należy zalogować się na stronie promocji podanym podczas rejestracji adresem e-mail i hasłem (można oczywiście skorzystać z opcji przypomnij hasło) i uzupełnić dane do wypłaty premii do 25.05.2019 r. Wypłaty premii nastąpią do końca maja i do lipca maja 2019 r. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w akcji Konto na Karnawał zapraszam tutaj: 200 za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto na Karnwał


Regulamin promocji Konto na Karnawał.


Konto Optymalne to:
 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową.
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
 • 0 zł za przelewy internetowe.

200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w akcji Zimowy bonus


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.