Premia za lokatę czyli dodatkowe 50 zł za nową lokatę w Toyota Banku

Toyota Bank jest małym bankiem, który przez dłuższy okres czasu zachęcał do siebie oferując premie za otwarcie konta osobistego i lokat. W dniu wczorajszym pojawiła się promocja Premia za lokatę, dzięki której obecni klient za założenie nowej lokaty na minimum 10.000 zł na co najmniej 6 miesięcy mogą otrzymać 50 zł premii. Warunki są proste do spełnienia – posiadanie konta osobistego z wyrażonymi zgodami marketingowymi oraz wpłata nowych środków. Akcja skierowana jest do dotychczasowych jak i nowych klientów i trwa do 28.02.2019 r.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 22.01.2019 r. Należy wpłacić nowe środki i założyć lokatę na nie mniej niż 10.000 zł na okres minimum 6 miesięcy oraz utrzymać ją przez 70 dni. Co ważne, do promocji zalicza się 180-dniowa Lokata Sprint z oprocentowaniem 2,40%. Przez okres co najmniej 70 dni należy także utrzymać w Toyota Banku zwiększone środki o kwotę 10.000 zł (niezależnie od lokaty). Regulamin promocji wskazuje, że zwiększenie salda depozytów powinna nastąpić spoza konta w Toyota Banku (nie ważne czy naszego czy obcego). Jest też dodatkowa gwiazdka:

W przypadku wystąpienia różnicy salda depozytów powyżej kwoty 1.000 zł, wynikającej z wykonanych transakcji kartami płatniczymi lub przelewów, aby spełnić warunek utrzymania salda depozytów […] należy w ciągu 5 dni roboczych od wystąpienia różnicy uzupełnić środku do stanu salda z dnia 22.01.2019 r.

Informacje o przyznaniu premii Toyota Bank wyśle do 15.05.2019 r. sms-em, a premia wpłynie na konto osobiste w Toyota Banku do 20.05.2019 r. I to wszystko. Samo zakładanie konta osobistego dla premii za lokatę w wysokości 50 zł wydaje się bezcelowe przy Lokacie na Nowe Środki w Getin Banku na 3,50% oraz Lokacie HIT Plus na 3,60% w Idea Banku. Ale jeżeli ktoś już takie konto posiada (Konto Jedyne) i na dzień 22.01 posiadał niewielkie środki to oferta robi się bardzo dobra. Sam mam lokaty w Idea Banku na bardzo dobry procent, które będą się kończyć w marcu, ale które mogę zerwać trochę wcześniej. Chętnie przerzucę część środków i zgarnę dodatkowe 50 zł. Da to realne oprocentowanie w granicach 3,50%. A po koniec lutego takiego oprocentowania może już nie być. Więcej informacji o promocji Premia z lokatę można znaleźć tutaj:

Premia za lokatę czyli dodatkowe 50 zł za nową lokatę w Toyota Banku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.