Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,70% – 5 edycja

W dniu wczorajszym upłynęła promocja, dzięki której można było założyć Konto Mocno Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 100.000 zł. Jak można było się spodziewać w dniu dzisiejszym pojawiła się nowa edycja promocji w ramach której ponownie można założyć i/lub wpłacić nowe środki na Konto Mocno Oszczędnościowe i otrzymać stawkę w wysokości 2,70% do kwoty 100.000 zł na okres 4 miesięcy. Aby aktywować promocyjne oprocentowanie należy przelać na Konto Mocno Oszczędnościowe nowe środki, stanowiące nadwyżkę ponad stan posiadania na dzień 18.01.2019 r. W następnym dniu Alior Bank powinien przesłać sms-a z potwierdzeniem objęcia nowych środków promocyjnym oprocentowaniem. Podwyższoną stawką są objęte środki od daty ich wpłaty przez 4 miesiące. Promocja trwa do 12.03.2019 r. a Konto Mocne Oszczędnościowe można otworzyć nadal bez konieczności otwierania w Alior Banku konta osobistego.

Prowadzenie Konta Mocno Oszczędnościowego w Alior Banku jest bezwarunkowo bezpłatne. Bezpłatny jest też jeden przelew i wypłata gotówkowa w miesiącu kalendarzowym (kolejny kosztuje standardowe 10 zł) oraz wszystkie przelewy na konto osobiste w Alior Banku. Oprocentowanie standardowe oraz dla nadwyżki ponad 100.000 zł obliczane jest według wzoru WIBID 1M – 0,55%, obecnie daje to 0,89%. Lepsza stawka oferowana jest obecnie w Getin Banku – 3,50% do kwoty 400.000 zł na 5 miesięcy – szczegóły tutaj oraz Idea Bank – 3,20% do kwoty 60.000 zł do końca marca – szczegóły tutaj. Osoby, którym nie po drodze z tymi dwoma banki jako alternatywę mają Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem również 2,70% + 200 zł lub 90 zł dla nowych klientów – szczegóły tutaj.


Z oferta innych kont oszczędnościowych można zapoznać się w moim rankingu kont oszczędnościowych i pod kategorią konta oszczędnościowe. Konto Mocno Oszczędnościowe można założyć  poprzez przelew weryfikacyjny, wideo-rozmowę lub za pośrednictwem kuriera, więc nie ma konieczności poszukiwania oddziału Alior Banku. Wszystkich zainteresowanych Kontem Mocno Oszczędnościowym na 2,70% w Alior Banku zapraszam tutaj:

Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,70% – 5 edycja


W Alior Banku można także założyć „zwykłe” Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% przez 3 miesiące. Stawka jest sporo niższa niż na Koncie Mocno Oszczędnościowym ale nie ma ograniczeń kwotowych. Oferta dotyczy jednak tylko nowych klientów Alior Banku. Z aktywną Korzyścią można podnieść te oprocentowanie do stawki 3% do kwoty 20.000 zł. Stawka standardowa jest taka sama jak dla Konta Mocno Oszczędnościowego. A tabela oprocentowania jeszcze zawiera Lokatę dla Nowego Klienta na 100 dni z oprocentowaniem 3% do kwoty 50.000 zł. Lokata ta dostępna jest przez 14 dni od daty otwarcia konta osobistego w Alior Banku. Oprocentowanie Lokat na Nowe Środki wynosi od 2% do 2,40% w zależności od okres. Szczegóły w moim rankingu lokat krótkoterminowych i rankingu lokat długoterminowych.


Regulamin Promocji „Konto Mocno Oszczędnościowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.