Konto Oszczędnościowe na 2,70% w Banku Millennium + nagrody dla nowych klientów (do 200 zł)

W dniu wczorajszym w Banku Millennium skończyła się promocyjna oferta na nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit. Jak można się było spodziewać w dniu dzisiejszym przedłużona została promocja, dzięki której można otworzyć i/lub wpłacić na Konto Oszczędnościowe na 2,70% w Banku Millennium. Promocyjne oprocentowanie dotyczy jak zwykle nowych środków, a podwyższone oprocentowanie dotyczy tym razem kwot do 100.000 zł i obowiązuje od daty wpłaty nowych środków. Obecna edycja promocji Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit obowiązuje do 30.03.2019 r. Dodatkowo nowi klienci Banku Millennium mogą dostać 200 zł za otwarcie niezbędnego konta osobistego Konta 360º.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 12.01.2019 r., czyli na wczoraj (sobota). Promocyjna stawka oprocentowania obowiązuje nowe środki w Banku Millennium na Koncie Oszczędnościowym Profit do wysokości 100.000 zł przez 92 dni od daty ich wpłaty. Nadwyżka ponad kwotę 100.000 zł oprocentowana jest słabszą stawką w wysokości 1,40%. Standardowe oprocentowanie w Banku Millennium wynosi od 0,60% do 1,10% czyli, jest stawką bardzo słabą i nieakceptowalną. Standardowo co 3 miesiące należy sobie poszukać alternatywy lub przelać środki z Banku Millennium przed końcem okresu promocji i powrócić w następnych dniach w blasku i chwale promocyjnego oprocentowania (oczywiście biorąc pod uwagę czas, jaki leżą nasze pieniądze na promocyjnym oprocentowaniu). Alternatywy opisuję na bieżącą w rankingu kont oszczędnościowych tutaj. A obecnie można założyć nawet Konta Oszczędnościowe ze stawką 3,50%.

Konto Oszczędnościowe na 2,70% w Banku Millennium


Standardowo do założenia Konta Oszczędnościowego Profit niezbędne jest też otwarcie konta osobistego – Konta 360°. Jest ono bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Posiadanie konta osobistego przy kontach oszczędnościowych jest wymagane praktycznie we wszystkich bankach. Na szczęście w Banku Millennium niewiele trzeba robić aby było ono bezpłatne. A dodatkowo w akcji 200 zł na Nowy Rok można otrzymać w prostu sposób 200 zł za Konto 360° w Banku Millennium. Warunki akcji spełnia się właściwie przy okazji, a o szczegółach można poczytać tutaj:


2 Komentarze

  1. Nie prawda środki po skończeniu promocji po 3 miesciocach trzeba przelać na 3 miescioce do innego banku bo jak 3 dni przed skończeniu promocji to jak póŹniej wola mmm wola ci M wplaci to są stare środki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.