Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem 3,50% w Getin Banku

Wczorajszy i dzisiejszy dzień były ważnymi dla oszczędzających w Idea Banku i Getin Banku. Bo wczoraj i dzisiaj zmieniło się (głównie spadło) oprocentowanie na produktach oszczędnościowych tych banków. Wcześniej pisałem o nowej edycji promocji dla nowych środków na Koncie Osobistym w Getin Banku – szczegóły tutaj. Dzisiaj opisuję nową 4-miesięczną Lokatę na Nowe Środki, której oprocentowanie obecnie wynosi 3,50%. To kolejny spadek o 0,20% w porównaniu do oferty sprzed chociażby dwóch kilku dni. Właściwie tego można było się spodziewać – powoli znika napięcie i nerwowość związana z bankami Leszka Czarneckiego więc i powoli zmniejsza się nadzwyczajne oprocentowanie, które te dwa banki przez pewien czas musiały oferować. Obecna edycja nowej Lokaty na Nowe Środki trwa do 03.02.2019 r.

Nowa Lokata na Nowe Środki w Getin Banku:
  • Na 4 miesiące z oprocentowaniem 3,50% dla nowych środków.
  • Tylko jedna Lokata w okresie trwania (danej) promocji.
  • Do kwoty 1.000.000 zł.
  • Bez obowiązku posiadania konta osobistego.
  • 7 dni na opłacenie wniosku.
  • Zerwanie przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.
  • Konieczność wyrażenia zgód marketingowych i handlowych.

Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem 3,50% w Getin Banku

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania w Getin Banku na dzień 06.01.2019 r. Można założyć tylko jedną Lokatę na Nowe Środki w opcji na 4 miesiące z wysokim oprocentowaniem. Gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środków, to zostaną założone dwie lokaty – jedna na oprocentowaniu promocyjnych dla kwoty odpowiadającej nowym środkom, druga na oprocentowanie standardowym 1,55%. Lokaty można założyć całkowicie online bez konieczności wizyty w Getin Banku i posiadania konta osobistego. Trzeba uważać bo Lokata na Nowe Środki odnawia się na oprocentowaniu równym stopie referencyjnej minus 0,25%.

Druga Lokata na Nowe Środki jest oferowana na okres 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,50%. To już nie jest tak wysoka stawka. Nie zmieniło się oprocentowanie dla „nienowych” środków w Getin Banku – to nadal najwyżej 2,70% z małym wyjątkiem. Bo każdy klient Getin Banku posiadający konto osobiste może założyć Lokatę Mobilną na 3 miesiące z oprocentowaniem 4%. W  ramach innej akcji można otworzyć konto osobiste z polecenia z premią 50 zł oraz Kontem Oszczędnościowym z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 400.000 zł aż na 5 miesięcy. Szczegóły tutaj. Wszystkich zainteresowanych lokatą Getin Banku zapraszam tutaj:


Regulamin Promocji „Lokata / e-Lokata na Nowe Środki VII – 6 edycja”.

Karta produktu Lokaty na Nowe Środki w Getin Banku.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.