Lokaty w USD na 2,50% w Citibanku

Citibank znany jest z promowania kont osobistych oraz kart kredytowych. Obecnie za założenie internetowego Konta Citi Priority można otrzymać 150 zł premii, a za kartę kredytową chociażby smartfon Xiaomi Redmi 6A lub 400 zł na zakupy do Biedronki. Od mniej więcej połowy poprzedniego roku można założyć w Citibanku założyć także Lokaty w USD na całkiem wysokim procent. Promocja trwa tylko do 28.02.2019 r. i dotyczy nowych klientów Citibanku i/lub nowych środków.

W ramach promocji Do 2,50% na lokacie na nowe środki w USD można złożyć lokaty w USD z oprocentowaniem 2,20%, 2,20%, 2,50%. Warunkiem otrzymania promocyjnego oprocentowania jest wpłata nowych środków, posiadanie konta osobistego i spełnienie dodatkowego warunku aktywności. Minimalna kwota lokaty to 500 USD, maksymalna to 500.000 USD. Nie ma też ograniczenia – można założyć dowolną ilość lokat na nowe środki w USD.

Lokaty w USD na nowe środki w Citibanku:
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 2%.
  • Na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,20%.
  • Na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,50%.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania na kontach i inwestycjach w USD prowadzonych w Citibanku obliczona na dzień 30.11.2018 r. Miłe, że do stanu posiadania Citibank nie liczy rachunku w PLN. Jest też warunek dodatkowy – należy posiadać lub otworzyć konto osobiste (w PLN) oraz subkonto w USD oraz utrzymać na tym koncie chociaż raz saldo dziennie w wysokości co najmniej 500 USD. Regulamin promocji mówi też, ze wniosek o lokatę można złożyć najpóźniej do 06.03.2019 r. Strona internetowa Citibanku wskazuje miejsca otwarcia lokat jak oddziały Citibanku.

Za to w regulaminie promocji znajduje się za to enigmatyczny zapis: Lokata I, Lokata II, Lokata III na nowe środki w USD może zostać otwarta w kanale obsługi, w którym Uczestnik został poinformowany o Ofercie, zgodnie z opisem w pkt 9. Cofając się do pkt. 9: Uczestnik może otworzyć więcej niż jedną Lokatę. To chyba jakiś (niezamierzony) błąd, ale wynika z niego tyle, że bez wizyty w oddziałach Citibanku otwarcie Lokat na nowe środki w USD może się nie udać… Więcej szczegółów tutaj:


Regulamin oferty Do 2,50% na lokacie na nowe środki w USD.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.