Premia 100 zł na Allegro za konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe

Do grona banków, które oferują dodatkowe premie za założenie konta osobistego dołączył T-Mobile Usługi Bankowe. W T-Mobile Usługi Bankowe można otrzymywać zwroty za zakupy przez pierwsze 6 miesięcy, lub przez cały okres w przypadku posiadania produktu kredytowego. Teraz w ramach promocji AlleOkazja z T-Mobile Usługi Bankowe na nowych klientów czeka premia w wysokości 100 zł na Allegro. Jedyne co trzeba zrobić to założyć konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe, zalogować się do aplikacji mobilnej i wykonać 5 transakcji bezgotówkowych, w tym jedną na kwotę co najmniej 200 zł. A dodatkowo otrzymuje się standardowy zwrot za zakupy w wysokości do 15 zł miesięcznie. Promocja trwa do wyczerpania puli nagród (pula ta jednocześnie nie została określona).

Premia 100 zł na Allegro za konto osobiste w T-Mobile Usługi BankoweZ akcji mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 120 dni przed zawarciem umowy o konto nie były posiadaczami kont Freemium i Preemium w T-Mobile Usługi Bankowe.

Aby otrzymać premią 100 zł na Allegro należy:
 • Złożyć wniosek o Konto Freemium wraz z kartą płatniczą poprzez stronę promocji.
 • Zalogować się do Aplikacji Mobilne w ciągu 40 dni od daty zawarcia umowy o Konto Freemium.
 • Wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych*, w tym jedną na kwotę minimum 200 zł.

Po spełnieniu powyższych warunków bon na 100 zł na Allegro zostanie przesłany w formie sms-ej w ciągu 60 dni od daty ich spełnienia. Strona promocji i regulamin nie mówi nic o dacie jego ważności. Dodatkowo przez pierwsze pół roku otrzymuje zwrot za zakupy – 5% – maksymalnie 15 zł miesięcznie. Po pół roku warunkiem otrzymywania zwrotu jest posiadania produktu kredytowego w T-Mobile Usługi Bankowe. Dodatkowo można otworzyć Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% przez 3 miesiące dla osób przelewających do T-MUB swoje wynagrodzenie (później 1,50%) a użytkownicy T-Mobile na kartę, Heyah oraz MIX i Heyah MIX otrzymują bonus 20% za dołowania z konta. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę promocji tutaj:

Premia 100 zł na Allegro za konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe


Konto Freemium to:
 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł przelewy krajowej (ale już nie natychmiastowe).
 • 0 zł za pierwszą wpłatę we wpłatomacie, każda kolejna 6 zł.
 • 0 zł za trzy pierwsze wypłaty w bankomatach w kraju i na świecie, każda kolejna 6 zł.
 • 0 zł za kartę do konta po wydaniu 200 zł (inaczej 6 zł).
 • 5% zwrot za zakupy po wydaniu 200 zł, maksymalnie 15 zł miesięcznie.

Regulamin promocji AlleOkazja z T-Mobile Usługi Bankowe.

Regulamin promocji Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe.


Z promocji wyłączone są transakcje:

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
 • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
 • 6012 –  instytucje finansowe.
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

7 Komentarze

 1. Z jakich banków można wysłać przelew weryfikacyjny aby założyć konto w t-mobile? bo próbowałem już z santander i getin i nie działa – piszę że z tych banków nie można

 2. Dokonanie Transakcji Bezgotówkowej na kwotę min. 200 zł (słownie dwieście złotych) w
  ciągu 40 dni kalendarzowych od daty zawarcia Umowy o Kartę Płatniczą przy czym ilość
  dokonanych Transakcji bezgotówkowych nie może być mniejsza niż 5.

  –> Łącznie 5 transakcji, w tym jedna na minimum 200 zł +

  • A rzeczywiście – trochę to dziwne – poleciałem schematem – już poprawiam – dzięki 🙂

   Choć, jeżeli powoływać się na stronę promocji:
   „W ciągu 40 dni od zawarcia umów o Konto i kartę zaloguj się do aplikacji mobilnej i wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na co najmniej 200 zł”

   Zapis chyba nie do końca jest jasny…

   • Ja na wszelki wypadek dokonałem transakcji na kwotę powyżej 200 zł. 😉
    Bawię się w bankobranie od prawie 1,5 roku; można powiedzieć, że przerodziło się to w formę pasji – polubiłem ten moment, gdy przychodzi nowa karta i człowiek poznaje nowe interfejsy bankowe, a przy tym zarabia. 🙂 No i muszę stwierdzić, że ze wszystkich banków, w jakich do tej pory byłem (BZ WBK / Nest Bank / Idea Bank / Raiffeisen / mBank / Inteligo / Eurobank / Getinbank / Millennium / ING / Envelo), bank T-Mobile Usługi Bankowe ma najprzyjemniejsze procedury zakładania konta – otwarcie za pomocą przelewu trwało 10 minut, system już na wstępie pyta, czy chcemy mieć nick do logowania zamiast ciągu cyfr oraz sposób podawania hasła (maskowany bądź nie). Poza tym – wszystko przebiega błyskawicznie, nawet nierozliczone zakupy, figurujące jako zablokowane środki na koncie, od razu powodują pojawienie się komunikatu o zwolnieniu z opłat za kartę. Przyjemny interfejs, ładna oprawa graficzna karty, a przy tym wszystkim 5% moneyback – naprawdę przyjemne i przyjazne konto. 🙂

    • Ja też już od tych premii jestem uzależniony. Razem z partnerką od 2014 roku zebraliśmy już tak 10.000 zł – suma całkiem konkretna 🙂 Do tej zabawy wciągnąłem też kilka osób. Jeżeli mam być szczery to nie patrzę już na system czy wygląd. Podchodzę to sprawy systemowo – w biznesie nie może być miejsca na sentymenty, bo inaczej… Najbardziej pasował mi stary wygląd mBanku, ale nic co piękne nie trwa wiecznie. Konta zakładam za pośrednictwem kuriera, bo na weryfikacji przelewem odpadłem kilka razy, poza tym ułatwia to też rozstanie z bankiem. Ba, np. w Paribasie nie dostałem karty kredytowej bo jestem u nich na czarnej liście („zastrzeżenie wewnętrzne – konsultantka się nie wyciszyła”). Pewnie oznaczyli mnie za ciągłe otwieranie i zamykanie konta za premie… a kart do kont to mam już tyle, że Policja mogła by mnie oskarżyć o jakieś kopiowanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.