Lato z lokatą 2% czyli Lokata na nowe środki w mBanku

lato z lokatą mbank

mBank jest jednym z większych banków, który niespecjalnie walczy o nasze oszczędności. Oprocentowanie lokat na nowe środki z trudem sięga 1,50%, oprocentowanie konta oszczędnościowego jest jeszcze niższe. Ostatnio trochę się to zmieniło, bo w mBanku pojawiła się promocja Lato z lokatą, dzięki której można założyć 3-miesięczną lokatę na nowe środki z oprocentowaniem 2% do kwoty 500.000 zł. Można założyć dowolną ilość lokat w promocji Lato z lokatą w mBanku, jednak ich suma nie może przekroczyć wartości 500.000 zł. Promocja Lato z lokatą będzie dostępna do 31.08.2018 r. lub do wyczerpania puli 50.000 sztuk Lokat w promocji Lato z lokatą.

Lokata na 2% w promocji Lato z lokatą w mBanku – warunki:
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 500.000 zł.
  • Oprocentowania 2% na 3 miesiące.
  • Dla nowych środków.
  • Możliwość założenia przez bankowość internetową, w placówkach mBanku oraz infolinię.
  • Można założyć dowolną ilość lokat w promocji Lato z lokatą do łącznej sumy 500.000 zł.
  • Lokata w promocji Lato z lokatą odnawia się na standardowym oprocentowaniu.
  • Zerwanie powoduje obniżenie oprocentowanie do 0,01%.

Lokata na 2% w promocji Lato z lokatą dotyczy tylko nowych środków, czyli nadwyżki ponad stan posiadania obliczony na dzień 30.06.2018 r. Dodatkowo można otrzymać oprocentowanie podwyższone do 2,20% gdy otworzymy lub posiadamy w mBanku mKonto Intensive, czyli nowe konto Premium wymagające wpływu w każdym miesiącu kwoty 7.000 zł lub posiadania depozytów i inwestycji w kwocie co najmniej 100.000 zł. W zamian zyskuje się usługi premium, ale niestety pod ryzykiem pobrania opłaty w wysokości 49,50 zł jeżeli nie spełnimy jednego ze wspomnianych warunków. Przez pół roku mKonto Intensive jest darmowe. Szczegóły tego konta na stronie internetowej mBanku tutaj.


Wspomniana promocja mKonta Intensive nie zmienia faktu, że i posiadacze standardowych mKonto otrzymują całkiem solidne oprocentowanie. Na chwilę obecną pozostało ponad 49.000 sztuk lokat w tej promocji. Więc akcja będzie pewnie trwała do końca. Należy wspomnieć, że nowi klienci mBanku, za założenie eKonta standard mogą otrzymać do 160 zł premii. Szczegóły tutaj:

lato z lokatą mbank


Regulamin Promocji „Lato z lokatą”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.