100 zł premii za konto osobiste w EnveloBanku

100 zł premii za konto osobiste w EnveloBanku

Znany z mocnego uderzenia pod koniec roku EnveloBank ponownie próbuje przyciągnąć do siebie nowych klientów. W dniu dzisiejszym została reaktywowana akcja EnveloKonto z premią 100 zł dzięki której za otwarcie i niewielką aktywność na koncie osobistym w EnveloBanku można otrzymać 100 zł premii. Ponownie więc można otrzymać 100 zł premii za konto osobiste w EnveloBanku. Dodatkowo można otrzymać do 200 zł za polecanie EnveloKont w promocji oraz do 200 zł za zwrot kosztów przesyłek pocztowych. Nowa akcja trwa do 31.07.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.800 sztuk promocyjnych wniosków. Więc jak poprzednio należy się śpieszyć bo z pewnością akcja się szybko rozejdzie. Dla przypomnienia – EnveloBank to nowa, internetowa marka Banku Pocztowego.

Do akcji mogą przystąpić nowi klienci EnveloBanku, którzy w momencie składania wniosku nie są i nie byli posiadaczami konta w Banku Pocztowym i/lub EnveloBanku oraz nie są w trakcie zakładania takiego konta. Aby otrzymać 100 zł premii za konto w EnveloBanku wystarczy wykonać 3 transakcje bezgotówkowe.

100 zł premii za konto w EnveloBanku – warunki promocji:
  • Zarejestrowanie się na specjalnej stronie promocji oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji zasad promocji wraz z zaakceptowaniem zasad promocji (trzy pozostałe zgody nie są konieczne).
  • Po kliknięciu w link otrzymany w wiadomości e-mail wypełnienie i wysłanie wniosku o konto osobiste EnveloKOnto w EnveloBanku.
  • Do 31.08.2018 r. – zawarcie Umowy o EnveloKonto wraz z Envelokartą.
  • Do 12.09.2018 r. – wykonanie co najmniej 3 płatności kartą na łączną kwotę minimum 100 zł.
  • Do 21.09.2018 r. – odebranie wiadomości e-mail o przyznaniu premii.
  • Do 28.09.2018 r. – uzupełnienie danych do wypłaty premii.
  • Do 05.10.2018 r. – wypłata premii na otwarte EnveloKonto.

100 zł premii za konto osobiste w EnveloBanku

Konto osobiste EnveloKonto można zawrzeć za pośrednictwem kuriera, przez wizytę na poczcie lub poprzez przelew weryfikacyjny. Najlepiej wybrać opcję kuriera aby EnveloBank miał nasz wzór podpisu i nie robił problemu przy zamknięciu konta. W przypadku ostatniej opcji przelew powinien wyjść z konta, które było zakładane osobiście a nie przez internet. Konto EnveloKonto jest bezpłatne – nie ma opłat miesięcznych za prowadzenie, jest za to opłata za kartę debetową w wysokości 5 zł. Można jej uniknąć wykonując co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (w poprzednim miesiącu) oraz zasilając EnveloKonto kwotą minimum 1.000 zł. Osoby do 26-go roku życia nie płacą nic za kartę. Bezpłatne są wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych oraz przelewy internetowe.

Dodatkowo polecając nową promocję rodzinie i znajomym można zarobić dodatkowe 200 zł – po 50 zł za pierwsze 4 polecone osoby, które spełnią warunki promocji. Warunki są identyczne jak poprzednio. Należy wygenerować na stronie promocji kod rekomendacyjny i przekazać ten kod osobie poleconej. Osoba polecona powinna ten kod wpisać przy składania wniosku (oraz imię i nazwisko oraz adres e-mail osoby polecającej). Oczywiste, jest, że osoba polecona może być następnie polecającą. EnveloKonto w promocji EnveloKonto z premią 100 zł  można już polecać po zarejestrowaniu się w akcji i złożeniu wniosku w EnveloBanku. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z EnveloBankiem w zamian za 100 zł zapraszam tutaj:

100 zł premii za konto osobiste w EnveloBanku


Dodatkowo również w promocji EnveloBonus można otrzymywać zwrot za koszty wysyłki przy płatnością kartą debetową EnveloBanku. Przy zakupach w internecie na kwotę minimum 30 zł i wyboru wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej (np. Pocztex, paczka pocztowa, list polecony) oraz płatności pay-by-link z EnveloKonta lub za pomocą karty debetowej otrzymamy 2 zł zwrotu, a przy co 10-tej przesyłce – 10 zł. Należy w ciągu 30 dni zalogować się w bankowości internetowej EnveloBanku i wpisać numer opłaconej przesyłki. Maksymalnie można otrzymać 20 zł miesięcznie oraz 200 zł rocznie. W przypadku tej promocji należy zgodzić się na przetwarzanie danych marketingowych przez EnveloBank.


Regulamin promocji  EnveloKonto z premią 100 zł.

Regulamin Programu „EnveloBonus za e-zakupy”.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł za konto osobiste czyli Ustrzel 200 zł z Bankiem Millennium S.A.

6 Komentarze

  1. dość ciekawa oferta. szkoda, że ja już tak łatwo nie założę nowego konta bo nie opłaca mi się mojego firmowego przenosić. a powiedźcie czy envelobank to jakaś jednostka bankowa z poczty polskiej? bo kojarzę to własnie z nimi.

  2. Tyle promocji teraz jest jeżeli chodzi o banki, no na jaki się zdecydować 😀 Widzę, że banki starają się coraz bardziej o swoich klientów i dobrze. Jak będzie duża konkurencja to na pewno klienci nie będą mogli na to narzekać i dostaną jeszcze lepsze oferty od banków 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.