eKonto z premią – I edycja czyli 150 zł premii za otwarcie eKonta w mBanku

150 zł premii za otwarcie eKonta w mBanku

Jednym z kolejnych banków, który premiuje nowych klientów jest ponownie mBank, który w ramach nowej promocji – eKonto z premią – I edycja proponuje 150 zł premii za otwarcie eKonta w mBanku. Promocja jak zwykle skierowana jest do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2016 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). Tym razem mBank płaci premie za transakcje bezgotówkowe – maksymalnie 30 zł miesięcznie przez kolejne 5 miesięcy. Maksymalnie można otrzymać do 150 zł w ciągu pięciu miesięcy za wykonanie 15 transakcji bezgotówkowych w każdym kolejnym miesiącu. Dodatkowo można otrzymać 10 zł kolejnej premii za mOkazję Moje cele oraz 20 zł za płatności Apple Pay. Nowa promocja trwa dosyć długo, bo aż do 19.08.2018 r.

eKonto z premią – I edycja czyli 150 zł premii za otwarcie eKonta w mBanku – warunki:
 • Do 19.08.2018 r. złożenie indywidualnego wniosku o otwarcie eKonto z taryfą standard lub plus na specjalnej stronie promocji  w części X akceptując Oświadczenia.
 • Wykonywanie transakcji bezgotówkowych w następnych 5 pełnych miesiącach po otwarciu eKonta:
  • Od 5 do 9 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK – 10 zł premii.
  • Od 10 do 14 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK – 20 zł premii.
  • Od 15 więcej transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK – 30 zł premii.
 • Zasilanie eKonta w każdym kolejnym miesiącu kwotą 1.000 zł oraz logowanie się w każdym miesiącu do bankowości mobilnej mBanku.

150 zł premii za otwarcie eKonta w mBanku

Co ważne liczą się tylko transakcje bezgotówkowe wykonane tylko w sklepach stacjonarnych. Zwrot nastąpi do końca następnego miesiąca po wykonaniu warunków akcji. Dodatkowo można otrzymać 10 zł za otwarcie rachunku do regularnego oszczędzania Moje Cele oraz wykonania na nim jednej transakcji. Na rachunek ten wpływają zaokrąglenia wykonanych transakcji i/lub przelewów. Przykładowo po transakcji kartą lub przelewie, zaokrąglone do 10 zł pieniądze pobierane są z eKonta i przelewane na rachunek służący do oszczędzania. Opcjonalnie za wykonanie 2 transakcji Apple Pay można otrzymać 20 zł. Należy przystąpić w mOkazjach do dedykowanej promocji i do 31.12.2018 r. wykonać dwie takie transakcje. Czyli łącznie tak naprawdę można otrzymać 160 zł – 180 zł premii od mBanku. Wszystkich zainteresowanych nową akcją w mBanku zapraszam tutaj:

150 zł premii za otwarcie eKonta w mBanku


eKonto Standard to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy min. 5 transakcjach w miesiącu, inaczej mBank pobierze opłatę w wysokości 4 zł.
 • 0 zł za wypłaty w złotych z ponad 9 000 bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash.
 • 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Regulamin Promocji „eKonto z premią – I edycja”.

Regulamin Promocji „20zł za szybkie płatności Apple Pay”.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

150 zł premii za otwarcie eKonta w mBanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.