Ponownie Smartfon LG K4 za kartę Citi Simplicity w Citibanku

Smartfon LG K4

Witam. Dzisiejszy dzień stoi pod znakiem Citibanku – rano pisałem o promocji konta osobistego z premią 300 zł, po południu czas na opis promocji karty kredytowej ze smartfonem LG K4. W Citibanku pojawiła się ponownie promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017) – edycja II dzięki której za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity oraz jej aktywne używanie można otrzymać smartfon LG K4 dual sim. Warunek otrzymania nagrody to wydanie nową wydaną kartą kwoty 3.000 zł w ciągu 3 miesięcy od daty podpisania umowy. Oferta ważna jest do 31.08.2017 r.


Promocji Citibanku jest bardzo dużo i ciągle pojawiają się nowe. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zł do 500 zł. Można korzystać z promocji kart kredytowych i kont osobistych łącznie. Z najnowszymi propozycjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank.


Standardowo nie zmienił okres karencji (obowiązek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej) – ustalony on został na 01.01.2015 r.  Jak zwykle o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Wyłączeni są także nierezydenci oraz obywatele lub rezydencji podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać telefon LG K4 dual sim należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji*.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarciu umowy wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną kartą na kwotę nie niższą niż 3.000 zł.

<<<Strona promocji karty kredytowej Citi Simplicity ze Smartfonem LG K4>>>

Smartfon LG K4

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. W ciągu kolejnych 30 dni telefon LG K4 dual sim zostanie wysłany na adres korespondencyjny kurierem (z reguły następuje to o wiele szybciej). Smartfon wyceniany jest przez Citibank na 499 zł, nie ma możliwości wyboru jego koloru i objęty jest 24-miesięczną gwarancją realizowaną na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu (przesłanego razem z telefonem). Akcję można oczywiści połączyć z promocjami konta osobistego w ramach których można otrzymać 300 zł lub 400 zł – szczegóły pod tagiem Citibank. A wszystkich zainteresowanych nową akcją karty kredytowej Citibanku zapraszam tutaj:

Smartfon LG K4


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).


Regulamin oferty: „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017) – II edycja”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.