300 zł za konto w Citibanku i lokata na 2,50%

300 zł za konto w Citibanku

Citibank jest chyba najaktywniejszym bankiem jeżeli chodzi o promocje bankowe. W różnych promocjach można otrzymać vouchery, premie w gotówce lub telefony do karty kredytowej czy konta osobistego w Citibanku. Szczegóły w odnośniku poniżej. Ponownie w ostatnich dniach pojawiła się promocja Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja IV dzięki której można otworzyć konto osobiste w Citibanku z premią 300 zł oraz lokatą na 2,50%. Warunki są stosunkowo proste do spełnienia, szczególnie dla posiadaczy kart kredytowych Citibanku. Promocja trwa do 30.11.2017 r. lub do wyczerpania liczby 2.500 uczestników.


Promocji Citibanku jest co nie miara. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zł do 500 zł. Z najnowszymi akcjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank.


W promocji Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja IV może wziąć udział każdy, kto po 30.06.2017 r. nie posiadał w Citibanku konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego. Z promocji mogą (i w sumie nawet powinni) skorzystać posiadacze kart kredytowych Citibanku. Akcja ograniczona jest do pierwszych 2.500 osób, które dostaną pierwszą premię za spełnienie ich warunków. Nie ma się co obawiać tego ograniczenia bo przy wcześniejszym ograniczeniu do 1.000 osób pula ta nie została wyczerpana.

Aby otrzymać 300 zł za konto w Citibanku należy:
 • Do 30.11.2017 r. otworzyć konto osobiste typu Citi Priority poprzez specjalną stronę promocji.
 • W okresie do ostatniego 7-go miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego:
  • Zgromadzić i i utrzymać na rachunkach w Citibanku średniomiesięczne saldo w wysokości 30.000 zł.
   • lub:
  • Zasilić konto osobiste środkami tytułem „wynagrodzenia” w łącznej wysokości minimum 5.000 zł i posiadać co najmniej jeden produkt kredytowy (główna karta kredytowa, kredyt hipoteczny, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa w koncie osobistym)
 • Wykonać co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł w każdym miesiącu.

W ramach promocji otrzymuje się 6 razy po 50 zł w ciągu kolejnych 6 miesięcy za spełnienie powyższych warunków. Skoro regulamin promocji mówi o końcu 7-go (dnia) miesiąca spełnienie warunków można rozpocząć od pierwszego lub drugiego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta osobistego. Najłatwiej korzystać z opcji posiadania produktu kredytowego i zasilania konta wynagrodzeniem (jak pokazuje historia wystarczy sam przelew z innego konta z tyt. wynagrodzenie).

Opcja ze średniomiesięcznym saldem w wysokości co najmniej 30.000 zł jest trudniejsza, bo w ramach promocji Citibank oferuje dobrą lokatę na 2,50% ale tylko do 20.000 zł i tylko na 3 miesiące. Można ją będzie założyć do końca następnego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta w Citibanku. Można otworzyć Konto SuperOszczędnościowe z oprocentowaniem 1,50% do 20.000 zł ale będzie one bezpłatne jedynie pod warunkiem przelewania wynagrodzenia do Citibanku w kwocie minimum 3.000 zł. Inaczej opłata kosztuje 15 zł miesięcznie i jest to słaba opcja i trochę za dużo kombinowania.

Jak widać więc korzystanie z promocji opłaca się najbardziej w przypadku posiadania produktu kredytowego. Opcja „depozytowa” co by nie mówić jest o wiele mniej korzystna i po prostu trudniejsza. Transakcje bezgotówkowe na 300 zł miesięcznie oraz przelewy „wynagrodzenia” to nie są jakieś trudne warunki nie do spełnienia. Należy pamiętać, aby warunki te wypełniać w każdym miesiącu bo brak ich spełnienia w jednym miesiącu pozbawia nas premii w przyszłych, kolejnych miesiącach. Wszystkich zainteresowanych nową akcją Citibanku zapraszam tutaj:

300 zł za konto w Citibanku


Alternatywna akcja Citibanku związana z kontem osobistym to akcja Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja II w postaci 6% zwrotu za zakupy. W tej promocji można zyskać 100 zł za otwarcie konta oraz 300 zł zwrotu za zakupy. O szczegółach tej promocji pisałem tutaj:

300 zł za konto w Citibanku


Konto Citi Priority to:

 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem:
  • utrzymania średniego salda w Citibanku w wysokości 30.000 zł, lub:
  • zasilenie wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości 5.000 zł oraz posiadania jednego produktu kredytowego.
  • inaczej 30 zł miesięcznie.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin oferty „Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja IV”.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.