Ponownie 400 zł premii za konto osobiste w Citibanku

400 zł premii za konto osobiste

W Citibanku przedłużona została, a właściwie pojawiła się nowa promocja dotycząca konta osobistego Citi Priority. Jak wiadomo w Citibanku za kartę kredytową można otrzymać można otrzymać wiele nagród, w tym np. smartfon LG K4 – szczegóły tutaj. Z początkiem lipca pojawiła się nowa edycja promocji  Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja II dzięki której za otwarcie konta, wykazanie pewnej aktywności można otrzymać 400 zł premii. Warunki nie zmieniły się i są praktycznie takie same jak poprzednio a nowa promocja trwa do 31.10.2017 r.  lub do wyczerpania puli 1.000 uczestników promocji.

Do akcji mogą przystąpić osoby, które po 30.06.2016 r. nie posiadał w Citibanku konta osobistego czy konta oszczędnościowego. Ograniczenie do 1.000 uczestników może wydawać się problematyczne, ale jak pokazały poprzednie edycje akcji ta pula raczej się nie wyczerpie. Można już właściwie napisać, że w promocji standardowo można otrzymać dwie premie – 100 zł oraz zwrot za zakupy w wysokości 6% – 50 zł przez kolejne 6 miesięcy. Łącznie można otrzymać 400 zł premii w ciągu pół roku.

Aby  otrzymać do 400 zł premii za konto osobiste w Citibanku należy:
 • Wypełnić i przesłać specjalny formularz na stronie promocji do 31.10.2017 r.
 • Do 30.11.2017 r. podpisać umowę i aktywować Konto Citi Priority.

Można otrzymać dwie premie – 100 zł za otwarcie konta oraz zwrot za zakupy w wysokości 6% – 50 zł przez kolejne 6 miesięcy. Łącznie można otrzymać 400 zł premii w ciągu pół roku. Aby otrzymać 100 zł za otwarcie Konta Citi Priority należy:

 • W okresie do ostatniego drugiego miesiąca kalendarzowego, po miesiącu otwarcia konta należy zgromadzić i utrzymać w Citibanku średnio-miesięczne saldo w wysokości co najmniej 30.000 zł.
  • Lub
 • Otrzymać na konto przelew lub przelewy tytułem wynagrodzenia (spoza Citibanku) w łącznej wysokości co najmniej 5.000 zł oraz posiadać minimum jeden produkt kredytowy (główna karta kredytowa, kredyt hipoteczny, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa w koncie osobistym).

Do 400 zł premii z kontem Citi Priority 400 zł premii za konto osobiste

Do 400 zł premii z kontem Citi Priority

Aby otrzymać kolejne 300 zł należy w każdym miesiącu, po miesiącu otwarcia konta wykonywać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w wysokości 50 zł. Oczywiście najbardziej opłaca się wydawać co miesiąc kwotę nie mniejszą niż 834 zł bo wtedy otrzymamy maksymalny zwrot w wysokości 50 zł. Premie będą wpływać po spełnieniu warunków do 15-tego dnia miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków.

Aby Konto Citi Priority było bezpłatne należy utrzymywać saldo w wysokości 30.000 zł lub zasilać je kwotę 5.000 zł (jak pokazują poprzednie akcje może być przelew z tytułem wynagrodzenie z innego banku) i posiadać jeden produkt kredytowy. Oprocentowanie w Citibanku jest bardzo marne więc uczestnicząc w promocji lepiej posiadać produkt kredytowy. Wszystkich zainteresowanych do 400 zł premii za konto osobiste w Citibanku zapraszam tutaj:

400 zł premii za konto osobiste


Konto Citi Priority to:

 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem:
  • utrzymania średniego salda w Citibanku w wysokości 30.000 zł, lub:
  • zasilenie wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości 5.000 zł oraz posiadania jednego produktu kredytowego.
  • inaczej 30 zł miesięcznie.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin oferty „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja II”.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.