Telefon LG K4 dual sim za kartę Citi Simplicity w Citibanku

Telefon LG K4 dual sim citibank citi simplicity

W Citibanku po ponad dwóch tygodniach pojawiała się kolejna promocja związana z darmową kartą kredytową Citi Simplicity. W różnych promocjach można otrzymać 400 zł w gotówce lub od 300 zł do 500 zł w voucherach do różnych sklepów. Teraz za wyrobienie i aktywne używanie karty Citi Simplicity można otrzymać telefon LG K4 dual sim w promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017). Tym razem w ciągu 3 miesięcy od daty podpisania umowy należy wydać kartą kwotę 3.000 zł. Oferta ograniczona jest do pierwszych 1.000 osób, jednak nie będzie ważna dłużej, niż do 22.07.2017 r. Z racji na mnogość akcji Citibanku raczej wszyscy zainteresowani zdążą spełnić warunki promocji.


Promocji Citibanku jest co nie miara. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zł do 500 zł. Z najnowszymi promocjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank.


Jak zwykle nie zmienił okres karencji (obowiązek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej) – ustalony on został na 01.01.2015 r.  Zmieni się może dopiero w przyszłym roku. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Wyłączeni są także nierezydenci oraz obywatele lub rezydencji podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać telefon LG K4 dual sim należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji*.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarciu umowy wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną kartą na kwotę nie niższą niż 3.000 zł.
  • Być jedną z pierwszych 1.000 osób, które spełnią warunki promocji.

<<<Strona promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017>>>

Telefon LG K4 dual simcitibank citi simplicity

O spełnieniu warunków promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017) Citibank poinformuje w bankowości internetowej nie później, niż do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. W ciągu kolejnych 30 dni telefon LG K4 dual sim zostanie wysłany na adres korespondencyjny kurierem. Smartfon wyceniany jest na 499 zł,  nie ma możliwości wyboru koloru i objęty jest 24-miesięczną gwarancją realizowaną na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu (przesłanego razem z telefonem). Akcję można oczywiści połączyć z akcją 400 zł premii z kontem Citi Priority  dzięki której można dodatkowe 400 zł, które trwa do końca czerwca. Wszystkich zainteresowanych nową akcją karty kredytowej Citibanku zapraszam tutaj:

Telefon LG K4 dual sim citibank citi simplicity


Akcję można połączyć z promocją 400 zł premii z kontem Citi Priority w ramach której można otrzymać w sumie 400 zł. Promocja ta trwa do 30.06.2017 r. a szczegółach pisałem tutaj:

telefon LG K4 dual slim citibank citi simplicity


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).


Regulamin oferty: „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017)”.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.