Niezła promocja – Do 400 zł premii z kontem Citi Priority

Do 400 zł premii z kontem Citi Priority

Citibank ostro do tej pory premiował tylko nowych posiadaczy kart kredytowych. Obecnie nadal za wzięcie karty kredytowej można otrzymać voucher na 400 zł do sklepu mall.pl, morele.net, perfumerii Douglas, voucher do empiku czy trochę mniejsze nagrody w postaci bonu do H&M, Spinx czy punkty Payback. Z początkiem roku Citibank postanowił także zachęcić do siebie posiadaczy kont osobistych. Zakładając Konto Citi Priority w lutym czy marcu można było zyskać 200 zł lub 300 zł. W kwietniu wystartowała promocja 400 zł premii z kontem Citi Priority dzięki której za otwarcie konta, wykazanie pewnej aktywności można otrzymać 400 zł premii. Warunki zmieniły się w porównaniu do poprzedniej akcji a oferta ważna jest do 30.06.2017 r. lub do wyczerpania puli 1.000 uczestników promocji.

Regulamin promocji 400 zł z kontem Citi Priority jest trochę zagmatwane i musiałem się wczytać w regulamin kilka razy. Przede wszystkim do akcji mogą przystąpić osoby, które po 30.06.2016 r. nie posiadał w Citibanku konta osobistego czy konta oszczędnościowego. Ograniczenie do 1.000 uczestników nie jest takie straszne bo jak pokazała poprzednia promocja ta liczba się nie wyczerpała. W ramach promocji można otrzymać dwie premie – 100 zł oraz zwrot za zakupy w wysokości 6% – 50 zł przez kolejne 6 miesięcy. Łącznie można otrzymać 400 zł premii w ciągu pół roku.

Aby przystąpić do promocji 400 zł z kontem Citi Priority należy:
 • Wypełnić i przesłać specjalny formularz na stronie promocji.
 • Do 31.07.2017 r. podpisać umowę i aktywować Konto Citi Priority.

W ramach promocji 400 zł z kontem Citi Priority można otrzymać dwie premie – 100 zł za otwarcie konta oraz zwrot za zakupy w wysokości 6% – 50 zł przez kolejne 6 miesięcy. Łącznie można otrzymać 400 zł premii w ciągu pół roku. Aby otrzymać 100 zł za otwarcie Konta Citi Priority należy:

 • W okresie do ostatniego drugiego miesiąca kalendarzowego, po miesiącu otwarcia konta należy zgromadzić i utrzymać w Citibanku średnio-miesięczne saldo w wysokości co najmniej 30.000 zł.
  • Lub
 • Otrzymać na konto przelew lub przelewy tytułem wynagrodzenia (spoza Citibanku) w łącznej wysokości co najmniej 5.000 zł oraz posiadać minimum jeden produkt kredytowy (główna karta kredytowa, kredyt hipoteczny, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa w koncie osobistym).

Do 400 zł premii z kontem Citi Priority

Do 400 zł premii z kontem Citi Priority

Aby otrzymać kolejne 300 zł należy w każdym miesiącu, po miesiącu otwarcia konta wykonywać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w wysokości 50 zł. Oczywiście najbardziej opłaca się wydawać co miesiąc kwotę nie mniejszą niż 834 zł bo wtedy otrzymamy maksymalny zwrot w wysokości 50 zł. Premie będą wpływać po spełnieniu warunków do 15-tego dnia miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków.  Premia jest dosyć spora bo rzadko zdarza się nagroda w wysokości 400 zł za konto osobiste.

Ale jest pewne ale. Aby Konto Citi Priority było bezpłatne należy utrzymywać saldo w wysokości 30.000 zł lub zasilać je kwotę 5.000 zł (jak pokazują poprzednie akcje może być przelew z tytułem wynagrodzenie z innego banku) i posiadać jeden produkt kredytowy. Oprocentowanie w Citibanku jest bardzo marne a produktu kredytowego nie posiadam – wciąż czekam aż minie mi okres karencji. Więc odpadam bo opłaty za konto zjadłyby większość premii. Ale wszystkich zainteresowanych promocją 400 zł z kontem Citi Priority i posiadających np. kartę kredytową zapraszam tutaj:

Do 400 zł premii z kontem Citi Priority


Konto Citi Priority to:

 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem:
  • utrzymania średniego salda w Citibanku w wysokości 30.000 zł, lub:
  • zasilenie wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości 5.000 zł oraz posiadania jednego produktu kredytowego.
  • inaczej 30 zł miesięcznie.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin oferty „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority” („Regulamin”).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.