neoLokata Gwarantowany Zysk na 2,30% w neoBanku

neoLokata Gwarantowany Zysk

Rzadko piszę o ofercie depozytowej neoBanku, a właściwie Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego. Staram się nie opisywać ofert banków spółdzielczych ze względu na mocno ograniczoną dostępność ale neoBanku właściwie ta ograniczona dostępność nie dotyczy – wszystko można załatwić przez internet i telefon. Więc tym razem ponownie robię wyjątek, ponieważ od dzisiaj 3-miesięczna neoLokata Gwarantowany Zysk oprocentowana jest na 2,30% dla nowych środków. To bardzo dobre, wręcz rewelacyjne oprocentowanie dla tak krótkoterminowej lokaty niespotykane w innych bankach. Jak się można domyślać neoBank zbierze trochę pieniędzy z rynku i szybko obniży oprocentowanie. Więc tak było poprzednio zainteresowani powinni się pośpieszyć. 

neoLokata Gwarantowany Zysk dostępna jest jedynie dla nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad sumę środków zgromadzonych na rachunkach osobistych, oszczędnościowych oraz rachunkach lokat terminowych obliczoną na dzień 19.03.2017 r.  neoLokatę Gwarantowany Zysk można założyć jedynie za pośrednictwem dyspozycji telefonicznej pod numerem 61 8 512 551 w dni robocze w godzinach 8:00 – 18:00. neoLokata Gwarantowany Zysk może być prowadzona w ramach konta osobistego lub tzw. Portfela depozytowego z obowiązkowym dostępem do bankowości internetowej. Portfel depozytowy to tak naprawdę rachunek technicznych (podobnie jak w BGŻ Optimie), z którego można zakładać jedynie lokaty i dokonywać przelewu na konto powiązane (z którego nastąpił przelew weryfikacyjny na neoLokatę Gwarantowany Zysk).

neoLokata Gwarantowany Zysk

Nie ma ograniczeń co do ilości neoLokat Gwarantowany Zysk ale suma wpłaconych środków nie może przekroczyć 400.000 zł (wcześniej ograniczenie było do 1 mln zł). To suma zbliżona do kwoty gwarantowanej przez BFG. W ofercie neoBanku znajduję się także dostępna dla całkowicie nowych klientów 3-miesięczna energoLokata 3M Plus z oprocentowaniem 2,40%. Tutaj także można założyć dowolną ilość lokat ale ich suma nie może przekroczyć 1 mln zł. O oprocentowaniu konta oszczędnościowego neoKonta Profit nie ma za bardzo co pisać ponieważ to tylko 1%. Poza tym standardowe oprocentowanie lokat w neoBanku wynosi od 1,50% do 1,60%. Szczegóły poniżej.

Aktualne oprocentowanie pozostałych neoLokat w neoBanku:
  • 3-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 1,60%.
  • 6-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 1,50%.
  • 12-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 1,50%.
  • 24-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 1,50%.
  • 36-miesięczna neoLokata z oprocentowaniem 1,50%.
  • 3-miesięczna neoLokata Gwarantowany Zysk z oprocentowaniem 2,30%.
  • 3-miesięczne energoLokata 3M Plus z oprocentowaniem 2,40%.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.