Nagroda na powitanie w Citi Priority czyli 300 zł premii i lokata na 2%

Nagroda na powitanie w Citi Priority

Citibank, a właściwie Bank Handlowy w Warszawie,  jest bankiem, który mocno zachęca do swoich kart kredytowych. W różnych promocjach można otrzymać m.in. telefon LG czy prenumeratę pism dla Pań i cashback w wysokości 250 zł. Citibank potrafi także przekonać do otwarcia konta osobistego. Na początku roku wystartowała promocja Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja II w ramach której można otworzyć konto osobiste z premią do 300 zł oraz 3-miesięczną lokatą na 2%. Warunki wbrew pozorom nie są takie trudne, do spełnienia, premia za rozpoczęcie współpracy jest spora a sama promocja trwa do 31.03.2017 r.

Do promocji Nagroda na powitanie w Citi Priority może przystąpić każdy, kto po 30.06.2016 r. nie posiadał w Citibanku konta osobistego czy konta oszczędnościowego. Czyli z promocji mogą skorzystać (a nawet powinni o czym później) posiadacze lubianych kart kredytowych. Oferta ograniczona jest do 1.000 osób, które jako pierwsze podpiszą regulamin promocji Nagroda na powitanie w Citi Priority.

Aby przystąpić do promocji Nagroda na powitanie w Citi Priority należy:
 • Do 31.03.2017 r. otworzyć konto osobiste typu Citi Priority.
 • Podpiszę regulamin promocji najpóźniej do drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta osobistego (poprzez kuriera albo w placówce Citibanku).
 • Przez kolejne 5 miesięcy po miesiącu otwarcia konta osobistego spełnią jeden z dwóch warunków:
  • Zgromadzą i utrzymają na rachunkach w Citibanku średnio-miesięczne saldo w wysokości minimum 30.000 zł (może być na lokacie).
  • Wpłacą na otwarte konto osobiste pieniądze tyt. wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5.000 zł oraz będą jednocześnie posiadali aktywny inny produkt (główna karta kredytowa, kredyt hipoteczny, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa w koncie osobistym).
 • Wykonają co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł w każdym miesiącu.
Nagroda na powitanie w Citi Priority – 4 x 75 zł = 300 zł

Premie w promocji Citibanku są tak naprawdę dwie. Za zgromadzenie aktywów (i ich utrzymanie) w wysokości 30.000 zł Citibank wypłaci 4 razy premię po 75 zł, czyli łącznie 300 zł.  30.000 zł można ulokować na specjalnej 3-miesięczne lokacie z oprocentowaniem 2%, którą będziemy mogli otworzyć najpóźniej do końca miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego. Niestety kwota maksymalna to 30.000 zł więc przez kolejny 1 miesiąc trzeba będzie trzymać pieniądze w Citibanku na marnym procencie. Lokaty w Citibanku oprocentowane są na 0,15% – 0,30%. Można otworzyć Konto SuperOszczędnościowe z oprocentowaniem 1,50% do 20.000 zł Będzie one bezpłatne pod warunkiem przelewania wynagrodzenia do Citibanku w kwocie minimum 3.000 zł. Bo inaczej opłata kosztuje 15 zł miesięcznie. To dodatkowe kombinowanie.  Tak czy inaczej w promocji należy uwzględnić od 8 zł do nawet 50 zł jako koszt alternatywny w porównaniu do lokaty na 2%.

Nagroda na powitanie w Citi Priority – 4 x 50 zł = 200 zł

Druga premia to 200 zł za spełnienie drugiego warunku – wpływów z tyt. wynagrodzenie oraz aktywnego produktu kredytowego. Co ważne wpływy te nie mogą pochodzić z Citibanku. Za spełnienie tych warunków otrzymamy trochę skromniejszą premię – 200 zł. Nie trzeba utrzymywać depozytów, które są wymagane w przypadku premii w wysokości 300 zł. Premia niższa, warunki łatwiejsze ale trzeba posiadać np. kartę kredytową – może być jedna z opisywanych przeze mnie promocji bankowych.

Nagroda na powitanie w Citi Priority


Podsumowując promocja Nagroda na powitanie w Citi Priority jest całkiem dobra. Premie będą wypłacane na konto osobiste do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków. Jeżeli w jednym miesiącu przegapimy warunki to niestety w kolejnych już nic nie dostaniemy. Należy się pilnować. Tak naprawdę sam się zastanawiać nad opcją depozytową – akurat skończyła się mi lokata w Idea Banku. Dodatkowo narzeczona wkręcił bym w akcję z przelewami i razem byśmy zgarnęli 500 zł. Chyba nie ma się co zastanawiać. Więcej informacji o promocji Nagroda na powitanie w Citi Priority można znaleźć tutaj:

Nagroda na powitanie w Citi Priority


Konto Citi Priority to:

 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem:
  • utrzymania średniego salda w Citibanku w wysokości 30.000 zł, lub:
  • zasilenie wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości 5.000 zł oraz posiadania jednego produktu kredytowego.
  • inaczej 30 zł miesięcznie.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin oferty specjalnej „Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja II” Banku Handlowego w Warszawie S.A.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.