Świetna Nest Lokata Nowe Środki na 2,60% lub 2,40%

Nest Lokata Nowe ŚrodkiPonad 2 tygodnie temu pisałem o podwyższenie oprocentowania Nest Lokat Nowe Środki w Nest Banku. Nest Bank całkiem niespodziewanie zwiększył oprocentowanie swoich najlepszych Nest Lokat Nowe Środki, szczególnie dla dłuższych terminów. O szczegółach pisałem tutaj. Dzisiaj pojawiła się dodatkowo świetna 2-miesięczna Nest Lokata Nowe Środki na 2,60% w opcji z kontem osobistym oraz 2,40% bez konta osobistego. To bardzo dobre oprocentowanie. Nowa propozycja Nest Banku może śmiało konkurować z Lokatą Plan Depozytowy na 160 dni w Toyota Banku oraz Lokatą Terminową na 6 miesięcy w Inbanku. Promocyjna 2-miesięczna Nest Lokata Nowe Środki będzie w ofercie Nest Banku do odwołania. Nest Lokata Nowe Środki na 2 miesiące w dniu 13.04.2017 r. zniknęła z oferty Nest Banku.

Nest Lokata Nowe Środki na 2 miesiące:
  • Na 2,60% z kontem osobistym.
  • Na 2,40% bez konta osobistego.
  • Dla nowych środków.
  • Od 1.000 zł do 2.000.0000 zł.

Stawki 2,60% i 2,40% są bardzo atrakcyjne. Takiego oprocentowanie nie proponuje już nawet Idea Bank na swoich promocyjnych lokatach wypuszczanych pod koniec miesiąca. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 19.03.2017 r. Termin bazowy się nie zmienił. W przypadku, gdy wpłacone pieniądze na Nest Lokatę Nowe Środki nie spełnią warunku nowych środków to oprocentowanie zostanie obniżone do stawki 1,20%. Nest Bank poinformuje o tym fakcie pocztą elektroniczną. Pozostała oferta (całkiem dobrych) lokat w Nest Banku nie zmieniła się – o szczegółach pisałem tutaj.


Standardowo wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy zapraszam najpierw do otwarcia Nest Konta i Nest Lokaty Witaj z procentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Nest Lokata Nowe Środki

3 Komentarze

  1. W kwestii nest banku nie można zapominać też o bardzo dobrym koncie bankowym 🙂 Bardzo dobrze skrojone dla kont firmowych i osobistych. Dodatkowym atutem konta firmowego jest promocja „Paliwo dla Twojego Biznesu”, która po spełnieniu kilku warunków pozwala uzyskać kartę podarunkową 300 zł do wykorzystania na stacjach Orlen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.