2 darmowe bilety do kina + Lokata na 4% + darmowe konto osobiste w Nest Banku

2 darmowe bilety do kina

Nest Bank co jakiś czas rozdaje bonusy za otwarcie swojego darmowego konta osobistego Nest Konta. Tym razem wystartowała promocja Nest Konto BILETY HELIOS w ramach której można otworzyć całkowicie darmowe Nest Konto wraz z 2 biletami do kina sieci Helios. Warunki są bardzo łatwe do spełnienia a można skorzystać także z dodatkowych bonusów – lokaty na 4% do kwoty 10.000 zł oraz 2-miesięcznej Nest Lokaty Nowe Środki na 2,60% bez ograniczeń. Promocja Nest Konto BILETY HELIOS będzie trwała do 28.04.2017 r. lub do wyczerpania puli 500 podwójnych voucherów do kina (lub 700 zł jeżeli promocja zostanie przedłużona.  Akcja zakończona.

Aby otrzymać 2 darmowe bilety do kina należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji przy użyciu adresu e-mila.
  • Za pośrednictwem strony promocji złożyć wniosek o Nest Konto .
  • Wyrazić zgody marketingowe.
  • W ciągu 60 dni od daty złożenia wniosku wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 150 zł.

2 darmowe bilety do kina

Na 2 darmowe bilety do kina mogą liczyć tylko te osoby, które do tej pory w Nest Banku (oraz BIZ Banku, FM Bank, Banku Smart) nie posiadały do tej pory konta osobistego a także nie złożyły wniosku o jego otwarcie. Rozstrzygnięcie promocji nastąpi 18.07.2017 r. Do tego czasu na adres e-mail zostanie także wysłany voucher na 2 darmowe bilety do wykorzystania w sieci kin Helios.  Będzie on ważny przez 6 miesięcy od daty otrzymania. Helios posiada kina w większości większych polskich miast – tutaj można sprawdzić czy w naszym mieście także.

I prawie to tyle. Należy pamiętać, że nowi klienci mogą założyć Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł. Można także założyć całkiem dobrą 2-miesięczną Nest Lokatę Nowe Środki z oprocentowaniem 2,60% bez ograniczeń kwotowych oraz konto oszczędnościowe na 2,25% do kwoty 50.000 zł. Artykuł o lokatach w Nest Banku znajduje się tutaj. Należy także dodać, że prowadzenie i obsługa Nest Konta jest całkowicie darmowa – nie ma opłat miesięcznych za konto i obsługę karty. Bezpłatne są także wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych.  Wszystkich zainteresowanych nową akcją Nest Banku zapraszam tutaj:

2 darmowe bilety do kina


Regulamin promocji Nest Konto Bilety Helios.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.