ING Konto Funduszowe czyli 100 zł za regularne inwestowanie + 100 zł za konto osobiste

100 zł za regularne inwestowanie

W ING Banku Śląski trwa promocja, w ramach której za otwarcie konta osobistego i wydanie 1.000 zł otrzymuje się 100 zł. Sam z niej korzystam i już niedługo otrzymam 100 zł. Więcej szczegółów promocji 100 zł za otwarcie Konta można znaleźć tutaj. W ING Banku Ślaskim trwa także promocja 100 zł za regularne inwestowanie w ramach której za regularne inwestowanie w jeden z 3 pakietów funduszy otrzymujemy 100 zł. Należy zadeklarować regularne wpłaty przez okres 12 miesięcy ale premia będzie wypłacana już 16.05.2017 r. Czyli można wpłacić minimalnie 100 zł + 50 zł, wybrać bardzo bezpieczny Pakiet Ostrożny a po wypłacie premii – wiadomo. Promocja 100 zł za regularne inwestowanie trwa do 31.03.2017 r.

Aby skorzystać z promocji 100 zł za regularne inwestowanie należy:
 • Posiadać konto osobiste w ING Banku Ślaskim z dostępem do bankowości internetowej.
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych.
 • Wypełnić ankietę odpowiedzialności (inwestycyjną).
 • Podpisać z ING Umowę o świadczenie usług przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia tytułów uczestnictwa w instytucjach wspólnego inwestowania.
 • Poprzez bankowość internetową:
  • Zlecić otwarcie nowego rejestru w funduszach inwestycyjnych.
  • Dokonać wpłaty na nabycie jednostki uczestnictwa.
  • Złożyć dyspozycję regularnego inwestowania.
 • Do 30.04.2017 r. co najmniej raz nabyć jednostki uczestnictwa w ramach dyspozycji regularnego inwestowania.
 • W dniu wypłaty premii (16.05) posiadać konto osobiste lub oszczędnościowe oraz posiadać jednostki uczestnictwa na otwartym rejestrze.

Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta osobistego w ING Banku Śląskim to polecam zapoznać się z promocją 100 zł za otwarcie Konta o której pisałem tutaj. Promocja trwa do 28.02.2017 r. – nie wiadomo czy ING ją przedłuży. Aby skorzystać z promocji 100 zł za regularne inwestowanie należy na dzień rozpoczęcia promocji (31.01) nie posiadać jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych na rejestrach otwartych w ramach zawartej umowy z ING. W ramach akcji składa się tzw. dyspozycję regularnego inwestowania. Ale bank wymaga od nas tak naprawdę deklaracji. Po otrzymaniu premii można, ale nie trzeba kontynuować dalszego wpłacania wpłat na fundusz. W regulaminie promocji nie ma żadnych kar za niewywiązanie się z deklaracji.

Można wybrać Pakiet Ostrożny w ramach którego minimalna pierwsza wpłata to 100 zł a minimalna kwota dopłaty to 50 zł. I to wszystko co trzeba zainwestować. Do 31.03.2017 r. należy pierwszy raz kupić jednostki uczestnictwa (100 zł) a następnie do 30.04.2017 r. dokupić kolejne (50 zł). Na tym funduszu nie zarobimy kokosów (wynik za ostatnie 12 miesięcy – 2,47%), ale przy minimalnej wpłaci w wysokości 150 zł czy nawet 500 zł nie ma to praktycznie żadnego znaczenia. W przypadku tego pakietu można zapłacić do 3% opłaty dystrybucyjnej, nie a za to opłaty za umorzenie (wycofanie) swoich pieniędzy. Ale to nadal wychodzi kilka złotych. Można też wybrać inne pakiety i fundusze.

100 zł za regularne inwestowanie

Podsumowując. Za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim z polecenia otrzymałem już 50 zł. Otrzymam jeszcze 100 zł za wydanie 1.000 zł. Dodatkowo dzięki tej promocji otrzymam jeszcze 100 zł, a żeby było więcej moja narzeczona też otrzyma 100 zł. Konto w ING Banku Śląskim staje się więc coraz zyskowniejsze. Promocja jest o wiele łatwiejsza niż promocja UniLokata plus 1% więcej w ramach której można otrzymać nawet 1.000 zł. Ale tam trzeba posiadać już kapitał. Skorzystam(y) też z promocji Lokaty w Toyota Banku dzięki której otrzymamy po 140 zł. Więc z naszymi wpływami z promocji bankowych nie będzie wcale tak źle. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z ING Banku Ślaskim zapraszam do zapoznania się z zasadami promocji 100 zł za otwarcie Konta tutaj:

100 zł za regularne inwestowanie


Regulamin promocji „100 zł za regularne inwestowanie”.

Informacja o subfunduszu ING Pakiet Ostrożny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.