Lokata na Nowe Środki w Getin Banku – 13 edycja

Lokata na Nowe Środki 13 edycja

W dniu dzisiejszym Getin Bank przedłuż ofertę jednej z najlepszych obecnie lokat bankowych. Lokata na Nowe Środki (13 edycja) to nadal jak sama nazwa wskazuje lokata na nowe środki na 4 miesiące z oprocentowaniem 2,10%. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 30.11.2016 r., czyli ponad 3 miesiące temu. Nie zmieniła się także kwota minimalna, maksymalna oraz ograniczenie ilościowe. Lokata na Nowe Środki w 13-tej edycji będzie w ofercie Getin Banku do 05.03.2017 r., czyli przez 2 tygodnie.

Lokata na Nowe Środki to już standardowo jedna z najlepszych lokat krótkoterminowych, którą można otworzyć bez konieczności posiadania konta bankowego. W ramach nowej 13-tej edycji promocji można ponownie otworzyć tylko jedną lokatę do kwoty 200.000 zł. Czas na opłacenie wniosku to 7 dni. Nie ma obowiązku posiadania konta osobistego a Lokatę na Nowe Środki można założyć całkowicie online. Gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środki to zostaną założone dwie lokaty w Getin Banku – jedna tradycyjna a druga na promocyjnym oprocentowaniu.

Lokaty w Getin Banku – aktualna oferta:
  • 2-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 3% do kwoty 10.000 zł.
  • 4-miesięczna Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem 2,10%.
  • 3-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem 1,85%.
  • 6-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem 1,95%.
  • 12-miesięczna Lokata Progresywna z oprocentowaniem 1,95%.
  • 24-miesięczna Lokata Rentierska z oprocentowaniem 2,30%.
  • 36-miesięczna Lokata Rentierska z oprocentowaniem 2,40%.

Zakładając lokaty w placówkach Getin Banku (Tradycyjne oraz Progresywne) otrzymamy oprocentowanie mniejsze o 0,15%. Warto więc robić to samemu za pośrednictwem bankowości internetowej. Bardzo dobre oprocentowane Lokaty Rentierskie dostępne są tylko dla posiadaczy kont osobistych w Noble Banku. Standardowo wszystkich zainteresowanych 4-miesięczną Lokatą w Getin Banku z oprocentowaniem 2,10% zapraszam tutaj:

Lokata na Nowe Środki 13 edycja


REGULAMIN PROMOCJI „LOKATA/E-LOKATA NA NOWE ŚRODKI II – 13 EDYCJA”.


Nowi lub nieaktywnie klienci Getin Banku mogą założyć także Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem zgodnym poniższą grafiką:

Lokata na Nowe Środki 13 edycja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.