Wyższe oprocentowanie lokat przez bankowość mobilną w Credit Agricole

wyższe oprocentowanie lokat w CA

Aktualizacja 01.01.2017 r.

Credit Agricole na wszelkie sposoby chce przyciągnąć do siebie nowych klientów i utrzymać ich jak najdłużej. Przez dłuższy czas można było przenieść do Credit Agricole swoje konto osobiste i otrzymać 250 zł (obecnie tylko 100 zł), cały czas można wygrać podwojenie wynagrodzenia czy lepsze warunki kredytowej. Credit Agricole zachęca także do zakładania lokat przez bankowość mobilną – otrzymamy wtedy wyższe oprocentowanie lokat. Pomysł bardzo dobry na popularyzację bankowości mobilnej tylko jak zwykle szwankuje trochę wykonanie. A szkoda.

Lokaty w Credit Agricole:
  • Lokata na 30 dni z oprocentowaniem 0,50% oraz 0,80% przez bankowość mobilną.
  • Lokata na 60 dni z oprocentowaniem 0,60% oraz 0,90% przez bankowość mobilną.
  • Lokata na 90 dni z oprocentowaniem 0,70% oraz 1% przez bankowość mobilną.
  • Lokata na 180 dni z oprocentowaniem 0,90%, 1,20% przez bankowość mobilną oraz 1,60% dla nowych środków.
  • Lokata na 270 dni z oprocentowaniem 1,10% oraz 1,40% przez bankowość mobilną
  • Lokata na rok z oprocentowaniem 1,40%, 1,80% przez bankowość mobilną oraz również 2% dla nowych środków.
  • Lokata na 2 lata z oprocentowaniem 1,70%, 2% przez bankowość mobilną oraz także 2,20% dla nowych środków.
  • Lokata na 3 lata z oprocentowaniem 2,10% oraz 2,40% dla lokat zakładanych przez bankowość mobilną oraz 2,50% dla nowych środków.

Lokaty na nowe środki ograniczone są do limitu 100.000 zł dla lokat założonych od 01.01.2017  r. Stan środków badany jest na 30.11.2016 r. Jak widać wyższe oprocentowanie lokat zakładanych przez bankowość mobilną w Credit Agricole trochę lepiej brzmi niż wygląda. Zyskujemy podwyżkę o 0,20% – 0,30% w stosunku do standardowej oferty. Najkorzystniej oprocentowane są lokaty na 2 i 3 lata. Ma to swój cel – przez 3 lata nie można się rozstać w takim przypadku z CA. Szkoda, że nie ma już Lokat Mobilnej czy Lokat Piłkarskich.

W przypadku wcześniejszego zerwania lokat w Credit Agricole po 21 dniach otrzymujemy oprocentowanie w wysokości 1%. Co ciekawe jest to więcej niż na lokatach 1-, 2- i 3-miesięcznych. Oprocentowanie konta oszczędnościowego w Credit Agricole nie jest korzystne – to tylko 1% i to w promocji dla aktywnych klientów. Lepsza jest promocja z podwojeniem wynagrodzenia. Credit Agricole w każdy dzień roboczy do 12.12.2016 r. podwaja wylosowanej osobie wynagrodzenia. Niestety póki co nie zostałem wylosowany.

Niestety nie ma już promocji Przenieś konto z gwarancją satysfakcji w ramach której można było otrzymać 250 zł za przeniesienie konta i 100 zł za jego zamknięcie. Obecnie można otrzymać 200 zł za przeniesienie konta. Warunek to przeniesienie konta osobistego z dostępem do bankowości internetowej, kartą płatniczą i zapewnienie stałych wpływów w wysokości co najmniej 1.500 zł miesięcznie. Należy też złożyć w placówce Credit Agricole wniosek o przeniesienie konta z innego banku. Jak zwykle należy zgodzić się na działania marketingowe.

premia 200 zł


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.