2,80% na Koncie Oszczędnościowym Na dobry początek w Getin Banku

na dobry początek

W Getin Banku pojawiło się nowe Konto Oszczędnościowe, na którym w ramach promocji Na dobry początek nowi klienci otrzymują oprocentowaniem nawet 2,80% do kwoty 100.000 zł na 4 miesiące. Opcje są dwie: Konto Oszczędnościowe wraz z kontem osobistym i oprocentowaniem 2,80%, lub same Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,50%. Promocyjna stawka obowiązuje przez 122 dni od daty otwarcia konta i dotyczy niestety tylko nowych klientów Getin Banku. Promocja trwa do 31.10.2016 r.

Nowi klienci to osoby, które od 01.09.2014 r. nie posiadały w Getin Banku produktu bankowego. To dosyć restrykcyjna definicja nowego klienta, która wyklucza nawet mnie z tej promocji. Nadwyżka ponad 100.000 zł oprocentowana jest standardową stawką, która wynosi 1,20% lub 1,40% (dla kwot powyżej 500.000 zł). Oprocentowanie standardowe do kwoty 100.000 zł to 1% – 1,10%. Oprocentowanie standardowe może być podwyższone o 0,50% dla każdego progu dla aktywnych klientów spełniających warunki programu korzyści Mój Bank.

Getin Bank gwarantuje pełen dostęp do bankowości internetowej oraz dwie wypłaty/dwa przelewy bez opłat w miesiącu. I właściwie to wszystko. Decydując się na opcję z kontem osobistym należy uwzględnić opłatę za kartę w wysokości 6,99 zł. Można jej uniknąć wykonując operacje bezgotówkowe na kwotę 300 zł. Ale też nie widzę powodu, aby z tej karty nie zrezygnować. Co nie zmienia faktu, że oprocentowanie 2,80% czy nawet 2,50% na Koncie Oszczędnościowym przez 4 miesiące to i tak absolutna rewelacja. Wszystkich zainteresowanych promocją Na dobry początek zapraszam tutaj:

na dobry początek


A o pozostałej ofercie depozytowej Getin Banku pisałem tutaj:

lokata na nowe środki II getin bank


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

2 Komentarze

  1. Główny wałek tej promocji polega na tym, że promocyjne 4 miesiące liczone są od momentu założenia konta, a nie od momentu otrzymania danych do logowania. Mi konto zakładano aż 10 dni i dane do logowania otrzymałem dopiero po kilku monitach telefonicznych więc działa tu zwykłe przeciąganie klienta w czasie. Niby 10 dni to niewiele ale gdybym siedział cicho danych pewnie nie otrzymałbym jeszcze dłużej, a czas promocyjnych 2,5-2,8% leci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.