Lekko obniżona Lokata na Nowe Środki II w Getin Banku

lokata na nowe środki getin

Getin Bank co dwa tygodnie zmienia warunki swojej najlepszej propozycji – 4-miesięcznej Lokaty na Nowe Środki. Obecnie Lokata na Nowe Środki II to 4-miesięczna lokata na nowe środki z oprocentowaniem 2,40% 2,30% 2,20%. To o 0,10% 0,20% mniej niż jeszcze kilka dni miesiąc temu i aż o 0,40% 0,50% mniej niż ponad 2 tygodnie temu. Choć biorąc po uwagę ofertę lokat w innych bankach to nadal bardzo dobra propozycja. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 31.05.2016 r. 30.06.2016 r. 31.07.2016 r. Lokata na Nowe Środki II w obecnej postaci będzie w dostępna w Getin Banku do 16.10.2016 r.

Lokata na Nowe Środki II w Getin Banku:

 • Na 4 miesiące z oprocentowaniem 2,20%.
 • Tylko dla nowych środków i/lub nowych klientów.
 • Bez konieczności posiadania konta osobistego.
 • Minimalna kwota 500 zł, maksymalna kwota 200.000 zł.
 • Nieodnawialna/odnawialna.
 • Możliwość założenia online i w placówkach Getin Banku.
 • Czas na opłacenie wniosku – 7 dni.
 • Zerwanie Lokaty na Nowe Środki II przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.

Lokata na Nowe Środki dostałą tym razem numer II – 5 edycja. Getin Bank ograniczył również w obecnej edycji maksymalną kwotę Lokaty na Nowe Środki do 200.000 zł. W obecnej edycji można założyć tylko jedną Lokatę na Nowe Środki II lub e-Lokatę na Nowe Środki II. Standardowo gdy wpłacone pieniądze nie okażą się w całości nowymi środkami* to zostaną założone dwie lokaty – jedna Lokata na Nowe Środki II oraz druga – Tradycyjna z części pieniędzy, które nie są nowymi środkami w Getin Banku.

Lokata na Nowe Środki II w Getin Banku w przypadku posiadania konta osobistego lub oszczędnościowego nie odnawia się i wraca na te konto. Jeżeli w Getin Banku nie posiadamy konta to odnowi się ona na standardowym, niskim oprocentowaniu. Lokata na Nowe Środki II dostępna jest także w Noble Banku. Wszystkich zainteresowanych (e)Lokatą na Nowe Środki w Getin Banku zapraszam tutaj:

lokata na nowe środki getin


* Dostępna kwota Nowych Środków jest automatycznie pomniejszana o kwotę lokat założonych z nowych środków po 31.05.2016 r. (założone od 01.06.2016 r. wszystkie lokaty w ramach promocji: „Lokata na Nowe Środki – V edycja”, „e-Lokata na Nowe Środki – V edycja”, „Lokata na Nowe Środki – VI edycja”, „e-Lokata na Nowe Środki – VI edycja”, „Lokata na Nowe Środki – VII edycja”, „eLokata na Nowe Środki – VII edycja”, „Lokata na Nowe Środki – VIII edycja”, „e-Lokata na Nowe Środki – VIII edycja”, „Lokata na Nowe Środki – IX edycja”, „e-Lokata na Nowe Środki – IX edycja”, „Lokata na Nowe Środki II – 1 edycja”, „eLokata na Nowe Środki II – 1 i 2 edycja”).

Pozostałe Lokaty w Getin Banku:

 • 2-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 3% do kwoty 10.000 zł.
 • 3-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem 1,85%.
 • 6-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem  1,95%.
 • 4-miesięczna Lokata na Nowe Środki II z oprocentowaniem 2,20%.
 • 12-miesięczna Lokata Progresywna z oprocentowaniem średnim 2,05%.

Zakładając Lokatę Progresywną bądź Lokaty Tradycyjne w placówkach Getin Banku otrzymamy oprocentowanie o 0,15% niższe. Lepiej założyć je przez bankowość internetową.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.